Bład nr:0xc00000e9

:smiley: Witam wszytkich

A wiec - mam taki problemik :

Przez dobry rok czasu nie mialem problem z Vista, no cóz zbyt piekne by trwało wicznie - he he , doslownie od kilkyu dni mam problemik z tym błedem 0xc00000e9 - na poczatku pomyslalem -a jakas drona awaria, :), wiec wsadzilem plytke instalacyjna i dalem opcje naprawy systemu, no i poszlo uruchomil sie sytem. Posiedzialem sobie kilka godzin i wyłaczylem. Wieczorkiem po pracy chialem urfuchomic go ponownie - i zdziwienie :o – hm znów to samo " nie moze załadowac systemu z powodu tego bledu " – i zaczeło sie !!

Kilka razy robilem to samo czyli uruchomialem- wyłączalem - naprawa systemu - i tak w kólko - w koncu juz mialem dość i dalem reinstal - wszytko poszlo ok. - do czasu drugiego badz trzeciego uruchomienia :frowning: znów to samo. Otworzylem Biosa wszytko ok , plyta ustawiona ok ( SataII 1 ) , powylaczalem wszytkie urzadzenia USB ----- i nic dalej to samo …

Nie wiem co jest grane ( teraz to nawet mam probelmy z uruchomieniem płytki - muli aż miło )

Takze prosze o pomoc !!

A inne systemu próbowałeś instalować? XP?

Moze ram ci sie sypie ja kiedys mialem rowniez problemy z uruchomieniem systemu i wina okazal sie ram,sprawdz na wszelki wypadek Memtestem