Błąd numer 0x80040706

Witam mam o to taki problem podczas instalacji gry:

http://i47.tinypic.com/14w9eh0.png

Próbowałem już z DEP i nie pomogło, chciałem zainstalować nową wersje IS niestety nie udało się, bo właśnie ten błąd wyskakiwał. Wiem, że zaraz jakiś mądraliński wyskoczy z tym, żeby zrobić format, ale chcę tego uniknąć, a wierze że jest jakiś sposób, aby uporać się z tym kłopotem.

InstallShield Engine na komputerze jest starsza wersja. Jeśli zaktualizować system do nowej wtedy można naprawić ten błąd uwagę. Aby naprawić ten błąd wykonać poniższe czynności:

*Sprawdź wersję InstallSheild Engine.

* Otwórz okno Mój komputer. Położony plik instalacyjny. Kliknij prawym przyciskiem myszy na nim.

* Wybierz Właściwości i przejdź na kartę Wersja

* Teraz w wersji pliku do wiadomości coloumn dół wersji nie. dla instalatora.

* Eg. 8.0.158.0

* powyżej wersja jest InstallSheild Silnik 8. Pobrać instalator.

* Przejdź do ścieżki C: \ Program Files \ Common Files \ InstallShield \ silnik i usunąć folder silnika stamtąd.

* Download http://support.installshield.com/kb/fil … Update.exe. plików.

* Po pobraniu uruchom Instalatora, aby zaktualizować Instalatora. Trzeba pamiętać, że istnieje wiele wersji. Jeśli 8.0 nie jest twój a następnie zalogować się na stronie Micorsoft dla pliku instalatora typu.

.

Download the Installer.

* Navigate to path C:\Program Files\Common Files\InstallShield\engine and delete the engine folder from there.

* Download IkernelUpdate.exe. file.

* After downloading run the setup to update your Installer.

You have note down that there are multiple version available. If 8.0 is not your then log on to the Micorsoft website for your of type installer file.

P.S. Tłumaczone tłumaczem niestety nie mam czasu na to :slight_smile:

Wszystko pięknie ładnie tylko właśnie dokładnie ten sam błąd wyskakuje mi przy instalacji IS.

To jest błąd Instalatora Windows. Nie z powodu wirusa lub oprogramowanie uszkodzony. To wystarczy podstawowa updation z witryny Microsoft. Ale zanim to spróbuj poniżej kroki "Przejdź do menu Start> Uruchom i wpisz regedit.First wziąć zapasową registy pliku tak, że jeśli nadal się komunikat o błędzie można przywrócić ustawienia back.To backup Kliknij menu Plik edytora rejestru i wybierz exportExport plik i zapisać go w żądanej location.Now powrót do editior.On rejestru lewej stronie przejdź do następującej lokalizacji: HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ olein prawej stronie, poszukaj pliku EnableDCOM. kliknięcie prawym przyciskiem myszy i zmień wartość na YNow wyjść edytor i zrestartuj system.

** Tłumaczone przez translator z powodu braku czasu.

Łatwiej by było podać linka do witryny skąd masz takie informacje myślę, że bym dał sobie już radę jeśli to jest napisane po angielsku.