Błąd numer: 0x80040707 podczas insalacji gry

Witam.

Podczas próby instalacji gry (Ford Racing 3) wyskakuje błąd:

Błąd numer:0x80040707

Zastosowałem się do porad ze strony http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108167 ale wszystko w kluczu jest OK. W ścieżce C:\Documents and settings\All users, folder Pulpit, jest. Nawet na próbę pobrałem wersję demo tej gry z idg, ale efekt jest taki sam. Próbowałem kilka razy, ignorując ostrzeżenie o błędzie, to dla odmiany wyskakuje komunikat Unsupported language. Zmieniłem obie wartości w kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language

Default i InstallLanguage na 0409 (było 0415). Bez zmian :frowning:

Zignorowałbym to, ale nie chcę, bo ten problem świadczy o czymś nieprawidłowym w systemie. Z dobreprogramy ściągnąłem coś mniejszego- Rider i Racing Pitch. Ten sam błąd 0x80040707.

Proszę o jakieś wskazówki Pozdrawiam.

Windows XP SP3

Ten błąd wyskakuje prawie zawsze gdy trzeba zaktualizować sterowniki do gier. Tylko że najpierw trzeba mieć

Driver Clinera i odinstalować stare przed aktualizacją.

Powinneś mieć wszystkie NET Framework, od :1.1- 3,5.

Ten angielski link jest do 98, bezużyteczny.

Trochę w kluczach namieszałeś.

Pozdrawiam.

Nie jest to takie proste, niestety. Framework mam we wszystkich wersjach. Sterowniki zaktualizowane i wyczyszczone przed instalacją. Klucze przywróciłem i wtedy te dwie gierki z dobreprogramy, poszły. A angielski link, gdybyś przewinął niżej, też dotyczy XP-ka. Co ciekawe, to na aktualnych ustawieniach, Ford Racing 2 daje się zainstalować. Wolałbym jednak ver.3, bo jest dużo ciekawsza i ma znacznie więcej fajnych furek oraz torów. Poszedłem z trójką do kumpla, ma znacznie słabszego kompa, u niego śmiga na najmniejszej rozdzielczości bez problemu. A u mnie nie daje się nadal zainstalować :shock: #-o