Błąd Oczyszczania Dysku

Witam.

Mam pewne pytanie co do oczyszczania dysku w Windows Vista.

Mianowicie gdy włącze to Oczyszczanie Dysku i sprawdzi ile i co można usunąć to pokazuje mi dziwny rozmiar pewnych plików.

Chodzi mi o " Pliki raportowania błędów systemu Windows "

Pokazuje że łączny rozmiar tych plików to GB

To jest niemożliwe bo sama partycja C ma tylko 24 GB, a cały dysk 71GB.

W czym tkwi problem? I jak temu zaradzić?

Dodam że jak raz to wyczyściłem to Windows już nie wstał i musiałem na nowo instalować go.

OS: Windows Vista Ultimate

Pozdrawiam

dziwne, ja usuwam wszystko tym narzędziem, i jest ok.

Jak to system już nie wstał ?

Jakiś komunikat się pojawiał ?

System nie wstał. Wyskoczył komunikat, że brakuje jakiś tam sterowników VIAIDE. Nie wiem z czym mam problem. Bo zainstalowałem od nowa i to samo. Zastanawia mnie czy to nie jakiś program, którego używam tego nie sknocił. Mam wgrane nieoficjalny zbiór poprawek do Visty. Przed instalacją którą teraz i poprzednio robiłem, było wszystko OK. Teraz jak se człowiek na świeżo chce pielęgnować system to coś jest nie tak.

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 11:15

Znalazłem w czym tkwi problem. Po instalacji hotfixów, musiały się zmienić wpisy w rejestrze dotyczące plików raportujących. Zawsze używałem tego programu. Któryś hotfix namieszał w ścieżkach. Po wykonaniu czyszczeniu rejestru programem “Registry Clean Expert” problem nagle powstaje. Trzeba by napisać do producenta programu o modyfikacje programu, aby dodał wyjątek, który by ominął kasowanie ścieżek do plików raportów. Temat można zamknąć.