Błąd Office'a

Podczas włączania jakiegoś składnika office wyskakuje taki błąd. Nie mogę go odinstalować, naprawić, włączyć.

Jakiego składnika?

WORD

Zrobiło się to samo z siebie? Kiedy go instalowałes?

Instalowałem go ja wiem jakoś na początku listopada. I dziś jak chciałem odpalić plik to coś takiego wyskoczyło… I nie mogę ani doinstalowac ani odinstalować ani naprawić wkładająć płytkę…

Spróbuj w trybie awaryjnym go odinstalować, albo ręcznie, usuwając katalogi.

Zobacz za pomocą Total Uninstall.

Jak nie pomoże to jak kolega napisał wyżej usuń wszystko ręcznie:

Menu Start->Wyszukaj->Wpisujesz Office i usuwasz tylko to co związane z programem.

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź, znjadź następny->Wpisujesz Office i usuwasz tylko to co związane z programem.

Na koniec przeczyśc komputer Ccleanerem.

Restart komputera

A dzieje się tak jak uruchamiasz Worda, czy jak klikasz na jakiś dokument ?

System w pełni zaktualizowany ?

poolak2006 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jaki system masz?

WINDOWS 7 x64

Dodane 16.12.2009 (Śr) 19:34

Usunąłem wszystko Total Uninstall oczyściłem Ccleanerem wszystko ładnie pięknie. No to przyszedł czas na instalację i podczas instalacji wyskakuje ten sam błąd …

?? Czyli że co ? Jest ori więc chyba tak … Działo sie tak po kliknięciu na dokument, ale i normalnie odpalając worda coś wyskakiwało … teraz nie ma tego problemu bo word nie chce się zainstalować …

Pisz jasne odpowiedzi, by nie pozostawały niedomówienia.

Diagnozuj i rozwiązuj problemy w Office 2003

a czego nie rozumiesz ?

a reszta się zainstalowała ?

Jaka reszta?? Wcale OFFICE się nie może zainstalować. Próbowałem wejść do C:/Windows/Installer ale takiego folderu nie mam … Myślałem że może gdzieś przepadł. I zobaczyłem na innym kompie (też z 7 x64) ale tam takiego folderu nie ma a wszystko działa poprawnie …

Zarówno Office jak i Windows są Genuine? :wink:

Tak wszystko jest ori.

Dodane 16.12.2009 (Śr) 22:41

dobra udało się :smiley: nie wiem czemu ale karta pamięci była w kompie po wyjęciu zaczęło działać xD

To jest krzyżówka, czy odpowiedź ?

Zabrakło ci tuszu w klawiaturze ?

Zobacz może tu: http://www.searchengines.pl/index.php?s … entry54500