Błąd - Opóźniony zapis nie powiódł się

Witam. Dziś kiedy odpaliłem komputer przywitał mnie komunikat w okienku ze znaczkiem “error” (szczegóły poniżej) i jednym przyciskiem - “ok”. Kliknąłem, okienko zniknęło, ale pojawił się dymek o takiej samej treści i tu już zdążyłem zrobić screenshot’a:

bddw2.png

Nie zakładał bym tematu przez jakiś komunikat, ale gdy przeczytałem: “Powodem tego mogła być awaria sprzętu komputerowego” to troszkę się zmartwiłem. Aha, partycje C,D,E to dysk Sata II, a wspomniana partycja “G” to dysk 30GB na taśmie IDE. Nie używam tej partycji do niczego, jest tam tylko “w razie czego”. Dodam, że nie dawno robiłem format obu dysków, więc pliki świeże, Windows XP jest zainstalowany na partycji C, a wersja SP to 3.

Edit: znowu się pojawił, teraz z drobną zmianą:

bd2gc4.png

Zajrzyj: http://support.microsoft.com/kb/330174/pl

witaj.

Mam taki sam problem jak ty. Tylko ze ja mam dysk na sata ktory idzie przez kontroler bo na plycie glownej nie mam wejscia sata.

I raz na tydzien albo czasami co 2 dni wyskakuje mi ten sam komunikat co tobie. I do tej pory nie rozwiązalem problemu. Moze ktos wie o co w tym chodzi??

Komunikat pojawia się jak za wcześnie (jeszcze w czasie trwania zapisu) wyciągnie sie napęd typu flash z gniazda USB.

Nie miało to miejsca u was ??

Nie, moja partycja “G” to dysk twardy, mianowicie Seagate 30 GB IDE. Pamięci flash nie używam a komunikat pojawił się samoczynnie, najpierw podczas gdy komputer się uruchomił, teraz podczas gry.