Błąd Outlook Express + szary screen

Witam,

Mam następujący problem z Outlookiem, po włączeniu Winda wyrzuca mi błąd aplikacji CnxMon.exe . Oczywiście muszą zamknąć tą aplikacje itp.

Po tym niemożna NIC zrobić/nigdzie wejść w Outlooku. Zawsze i wszędzie jes t ten sam szary screen i menu o góry. Aby to pokazać zamieszczam screen.

cnxmonwz2.jpg

Pozdrawiam

Neth

Zobacz tutaj

A z tym to różnie bywa :slight_smile: Każdy program ma jakieś tam plusy ale ma też minusy. Spróbuj Thunderbirda albo TheBat!. Ten ostatni jest uważany za jeden z lepszych i najbardziej zaawansowanych programów pocztowych, niestety nie jest darmowy. Ale można go kupić za kilkanaście PLN jako dodatek do (bodajże) Komputer Świata.

Dzięki za pomoc :wink:

Thunderbird zainstalowany :<

Apropo , czy outlook ma jakiś folder z zapisanymi wiadomościami? Teraz to juz sie przełącze na thunderbirda ale wciąż w tym diabelskim outlooku tkwią dosyć 2 ważne maile. I właśnie jestem ciekaw czy można je gdzieś podglądnąć .

Poszukałem w necie i znalazłem coś takiego - http://forum.ks-ekspert.pl/lofiversion/ … 43773.html . Może Ci się przyda :!:

NIestety, nie pomogło :slight_smile:

Spróbuje przeinstalować Neo i Outlooka, może jakoś uda mi sie odzyskać te maile :wink:

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

Thunderbirdowy Kreator importu wiadomości i książki adresowej ich nie zaimportował? Jeśli nie, będziesz musiał posłużyć się jakimś zewnętrznym programem typu DBX Extract.

A potem (niestety nie ma prostej drogi, to jeden z minusów ThB :slight_smile: ) instalujesz to rozszerzenie i importujesz pliki eml do Thunderbirda.

Poszukaj maili w takiej ścieżce: C:\Documents and Settings\Twoja nazwa\Local Settings\Application

Data\Microsoft\Outlook\outlook.pst . We opcjach folderów w zakładce Widok odznacz Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego i niżej zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery

Ten plik niewiele pomoże, niestety. Bo to plik zawierający maile, adresy i tp. zapisywane przez Microsoft Outlook (z pakietu Office) a nie Microsoft Outlook Express, z którym Neth ma kłopot.

goomish moja wina, ale jakoś nie doczytałem, ze chodzi o Outlook Express. (wiem, chodzi o screen’a :oops: )

cytat: http://www.grzegorz.net/oe/faq.php

Aha, ten problem powoduje aplikacja dostępowa TP. Odinstaluj ją i zainstaluj SAME stery do modemu. Wtedy Outlook Express powinien chodzić bez problemów.

Wszystko ok. Zainstalowałem to co radził mi Goomish i odzyskałem stare maile. :slight_smile: Dzieki wszystkim jeszcze raz za pomoc.

Pozdrawiam