Błąd php

Witam

Zrobiłem aplikację flashową do której dane o wczytywanych zdjęciach pobierana są z bazy ale mam straszny problem z poprawnym działaniem aplikacji na lua.pl.

Plik swf po załadowaniu wysyła jakieś tam żądanie do pliku wybierz_zdjecie.php i nie mam pojecia czemu raz na jakiś czas aplikacji kompletnie odwala. Dostaje komunikat w polu output flasha

***Security Sandbox Violation***

SecurityDomain 'http://punkomuzykant.lua.pl/serwer/wybierz_zdjecie.php' tried to access incompatible context 'file:///C|/usr/krasnal/www/flash%5Ftest/wybierz%5Fzdjecie%5Fz%5Fbazy/test%5Fv3.swf'

komunikat ten wyświetla się non stop w takim jakby interwale który potrafi zamulić komputer :o a ja nie bardzo rozumiem o co chodzi ? Sam plik php wygląda w ten sposób

<?

DEFINE ('DB_USER', 'root');

DEFINE ('DB_PASSWORD', 'krasnal');

DEFINE ('DB_HOST', 'localhost');

$dbc = @mysql_connect (DB_HOST, DB_USER, DB_PASSWORD) OR die ('Brak polaczenia z MySQL: ' . mysql_error() );

$link2 = @mysql_select_db ("flash_php_testy");


$zapytanie = "SELECT id, nazwa_zdjecia, opis_zdjecia, sponsor FROM zdjecia_z_opisem WHERE sponsor LIKE 'nie' LIMIT 50";

$result = mysql_query ($zapytanie);

$ilosc_rekordow = mysql_num_rows($result);


	for ($i=1; $i <=$ilosc_rekordow; $i++){

		$myrow = mysql_fetch_array($result, MYSQL_ASSOC); 

			print '&rekordy_zwrocone=' .$ilosc_rekordow . '&opis_flash_' . $i . '=' . $myrow['opis_zdjecia'] . ' ' . '&zdjecie_flash_' . $i . '=' . $myrow['nazwa_zdjecia'] . ' ';

	}

?>

wyklepałem to przy pomocy książek a że słabo znam php to nie wiem czy są tu jakieś błędy więc proszę o pomoc także z tym plikiem.

aha bym zapomniał. Gdy przestawię wszystko na serwer lokalny to nic takiego się nie dzieje, dopiero przy ustawieniach na serwer zdalny.