Błąd pliku urlmon.dll

Witam,
jestem świeżo po formacie Windowsa 8.1. Mam problem z aplikacją SWUpdate. Mianowicie wyświetlany jest błąd "Nie znaleziono punktu wejścia procedury HttpPushClose w bibliotece C:\WINDOWS\SYSTEM32\urlmon.dll. Chciałem podmienić pliki to błąd uprawnień. Swoją drogą próbowałem na kilka sposobów wyszukanych na forum i dalej nie potrafię nadać uprawnień. Jest na to jakiś sposób?
Z góry dziękuję i pozdrawiam


Samsung Update może masz nie w najnowszej wersji www.samsung.com/pl/support/swupdate/support-swupdate-popup.html lub wymaga zaktualizowanego Windows 8.1 (poprawki z Windows Update).

Dziękuję, zdaje się ze miałeś rację :wink: Z tym, że teraz nie mam do zainstalowania Cyberlinka Power DVD, wcześniej było…I kwestia tego administratora

Ja bym nie grzebał w plikach systemowych, www.dobreprogramy.pl/CyberLink-PowerDVD,Program,Windows,12984.html jak masz licencje to możesz spróbować.

Jak obecnie nie ma w Samsung Update to może wygasła producentowi licencja na udostępnianie darmowej wersji bez ograniczeń po 30 dniach.

Wszystko w miarę działa, że tak powiem. Teraz problem przy Skype msvcp140.dll. Z tamtym już sobie poradziłem…

http://www.majorgeeks.com/files/details/visual_c_runtime_installer.html