Błąd po aktualizacji Bios-u

Albo wymienisz bateryjkę za kilka złotych albo czy-sie-zmierzyc-pojemnosc-akumulatora-miernikiem-t378276.html :slight_smile:

Sugerowałbym wymienić, jakby nie było 5 złotych nie majatek.

Uaktualnienie nie działa. Wgl nie chce się to uruchomić. Gdy uruchamiam tą opcję z poziomu biosu- wyskakuje napis bym wyjal plyte, uruchomił komputer i wlożył płyte i zainstalować z poziomu komputera. Gdy to robie pojawia się blue screen i resetuje się komputer…

Nic nie szkodzi, jest trzecia opcja. :wink: Wgraj sobie program Paragon Backup&recovery i zrób kopię sektora MBR dysku ATA i odtwórz na dysk SATA.

A jak to zrobić ?

paragon-backup-recovery-2012-free-obrazy-dyskow-t485887.html Ciebie insteresuje Tworzenie obrazu dysku z poziomu programu na komputerze wzorcowym, tylko zamiast zaznaczać partycje, zaznaczysz tylko kwadracik przy Basic MBR Hard Disk 0.

Dodane mniej niż minutę temu

Właściwie przypomniał mi się prostrzy i łatwiejszy sposób. Zainstaluj sobie program Easy BCD, klikasz na BCD Deployment, wybierasz z rozwijanego menu partycję z systemem, klikasz install BCD i to jest wszystko, co musisz zrobić. Następnym razem pamiętaj o odłączeniu tego dodatkowego dysku jak będziesz ponownie instalował Windowsa, a unikniesz podobnej sytuacji w przyszłości.

Wymieniłem baterie, już myślałem ze problem zniknął, ale jednak nadal jest ;/ Jak myślicie został mi tylko format ?

Dodane 13.12.2012 (Cz) 20:10

Czy jest jeszcze jakis sposób?