Błąd po aktualizacji BIOS-u

Witam.
Wczoraj postanowiłem zaktualizować BIOS.
Aktualizowałem z zweryfikowanej strony producenta (ASUS).Wszystko szło sprawnie, BIOS się zaktualizował do nowszej wersji i laptop się wyłączył.
Po ponownym włączeniu włącza się BIOS a po obojętnie czy zapisaniu zmian czy ich odrzuceniu i wyjściu, BIOS włącza się ponownie i tak w kółko…
Proszę o Pomoc!!
(Wspomnę że wyjmowalem już baterię do resetu BIOS na 30 minut ale nie dało to dobrego plonu i nadal to samo.)

Podaj model laptopa i link z którego pobierałeś BIOS.

Drogi kolego, tu znajdziesz potrzebne informacje. Troszkę zdążyliśmy sprawdzić.
Edit: Wpisałem zły model, przepraszam.

Model K550L
Płyta główna X550LD
https://www.asus.com/pl/Laptops/X550LD/HelpDesk_Download/
Windows 10 64bit i aktualizowałem do wersji 307 i taka teraz jest

W takim razie niepotrzebnie dubluje temat, lepiej zmienić tytuł tamtego, niż przerabiać wszystko dwa razy.

Niemożliwe, ponieważ sprawdzałem w programach, jak i w systemie i model tam pisało X550LD, ponadto w poradniku do aktualizacji BIOSU był w wyszukiwarce inny model i taki wpisałem i pobralem sterownik do Biosu z innego modelu i podczas próby aktualizacji BIOS wykrył błąd i ze nie można zaktualizować bo to zły model (coś w tym stylu) a jak potem pobralem do modelu x550ld to zaktualizowało BIOS

No to co radzicie?

Radzę kontynuować dyskusję w pierwotnym temacie, a nie w 2 na raz. Zgłosiłem ten temat do moderacji z prośbą o usunięcie.

Klawiatura nie działa