Błąd po aktualizacji w Mozili Firefoks

Po zaaktualizowaniu Mozili Firefoks wyskakuj kolejno błędy:

-> problem z aplikacją firefox.exe - każdy chyba zna ten typ komunikatu w którym wysyła sie raport do Microsoftu

-> następnie komunikat krytyczny:

XPCOM:EventReceiver: firefox.exe - błąd aplikacji

Instrukcja spod :0x01b3af7b" odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000002”. Pamięć nie może być “read”.

Kliknij przycisk Ok, aby przerwa działanie aplikacji

-> Po kliknięciu OK znów ten sam błąd i koniec

Za pomoc góry dzięki bo sam nie wiem co zrobić, jedynie przeinstalowałem firefoxa ale i tak to nic nie dało :cry:

Spróbuj odinstalować aplikację uprzednio robiąc kopię danych programem MozBackup 1.4: http://www.pitreck.civ.pl/backup_pl/

Przeczyść rejestr programem RegCleaner lub jv16 PowerTools, i spróbuj ją na nowo zainstalować - najlepiej najnowszą wersję, 1.0.2. :?

pomaga na 100 % zrobiłem tak i działa ok

Wszystko działa nawet zakładki się zachowały!!

Odinstalowałem firefoxa potem wyczyściłem rejestr EeasyCleannerem i zainstalowałem nową wersje z polskiej oficjalnej strony firefoksa.

Wielkie dzięki! :smiley:

niewiedomo dla czego ale ja też musze po każdej aktualizacji reinstalować firefoxa :frowning:

To jest właśnie dziwne po każdej aktualizacji 1.0 na 1.0.1 i 1.0.2 konieczne jest odinstalowanie starej i instalacja nowej wersjii . Dziwne choć niektórzy mówią że u nich nakłada się jedna a drugą. mimo że wszystkie ustawienia pozostają jest to trochę denerwujące.