Błąd po kliknięciu na "reakcję" na post

Znalazłem nowy bug, jak klikam na reakcje na post to mi podświetla te posty po nim xD
Tak jest po kliknięciu w reakcje na post

Na Firefox 50.2.0 ESR x64 na Linuksie też nie działa rozdawanie emotek, ale nie działało już wcześniej :stuck_out_tongue_winking_eye:

No wcześniej nie działało ale nie powodowało takiego podświetlenia postów.

Na Chrominum (i na Slimjet) działało cały czas aż do chyba soboty. Od soboty tylko przyciemnia stronę i zaznacza posty poniżej. Na Edge raz działa (co widać po łapce w poprzednim poście :wink: ) raz zachowuje się tak samo jak na Chromium. Zależy od humoru?

Wydaje mi się, że w tamtym tygodniu też mi się na chwilę włączyło. W tym już nie.

Przejdźmy na discourse, mówili, będzie fajnie, mówili

I teraz mamy tego efekty, więcej bugów niż to wartę. Zobaczymy, pożyjemy może kiedyś to wszystko naprawią( jak znajdzie się kilku userów co swoje poprawki zgłoszą xD).

1 polubienie

Hej,

Na najnowszym FireFoxie 32-bit na Windows 7 Ultimate x64 jest to samo - wyszarzone, a posty poniżej podświetlone… Wychodzi więc na to, że to jednak problem globalny.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Tymczasowe rozwiązanie do czasu aktualizacji plugin-u:

#post 12


Błąd po zmianie systemu emotikon do odpowiedzi (teraz okienko jest z boku / “przebudowane” / bez wyszarzenia ekranu, stary i nowy kod na popu up z emotikonami nie są ze sobą kompatybilne), dałem łapkę po ręcznej poprawce w narzędziach dev (opcja “zbadaj element”)…

Nie łączyłbym też tego z starym problemem że się panel nie wyświetlał i wracał po usunięciu Cache.

1 polubienie

Wtyczka retort (do reakcji w formie emotikon) jest teraz przerabiana, jak będzie nowa wersja, to problem się rozwiąże.

Trwa dyskusja, wszyscy czekają aż autor to poprawi:

Ciekawe mogę dać praktycznie każdą emotikonę jako reakcje.

Hej,

Pewno to jakiś buu albo krótkotrwała możliwość. Ja nadal nie mogę dodać reakcji - cały czas to samo - nawet w trybie prywatnym przeglądarki.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tymczasowe rozwiązanie do skończenia się prac na nową wersją plugin-u:

Ja klikam odpowiedź, potem w reakcje dla posta i mam już okienko (małe), na większe (wciąż posty są wybielane / jaśniejsze jak oceniam jakiś starszy) i normalnie otwierane trzeba poczekać.

1 polubienie

Faktycznie! :laughing: Nie wpadłbym na to :wink:
Znowu mogę rozdawać kupy @januszek’owi

Owszem, możesz. Nie pytaj tylko się potem głupio, dlaczego uważam Twoje personalne zaczepki za hejj :slight_smile:

Nie przenoś jednej rozmowy po wszystkich wątkach, robiąc spam nie na temat.
Prosiłem w tamtym temacie o przytoczenie moich komentarzy jeśli uważasz, że był obraźliwy, bo inaczej jesteś tak samo wiarygodny jak we wpisie blogowym o allegro.

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.