Błąd po otwarciu Opery"opera mail error : store init failed"

Dobry wieczór! Mam pewien problem z Oprę, której korzystam.

Pracuję na Windows XP Profesionall SP3(legalny), mam w systemie dwa konta uzytkowników: Moje jako administratora i założone konto z ograniczeniami, które sobie nazwalem DOM i tu mam właśnie problem. O ile na koncie administratora Oprea sprawuje się bez zarzutu, to na koncie z ograniczeniami DOM,daje taki komunikat: Opera Mail Error - Store Init Failed - Engine Init () failed, wybór do odklikania tylko OK. Jak kliknę Ok Opera normalnie sie otwiera, aczkolwiek zdarzało się jej zawieszac, tak że nic nie mozna było wpisac np. na pasku lub był brak mozliwości np. cofnięcia strony.

Dodam, że nie korzystam z programu pocztowego Opery ani z Outlook Express bo czytam pocztę poprzez strone www. dwa razy z konta administratora przeinstalowywałem Operę ale nie przyniosło to zadnego skutku.

Chce podkreślić, że szukałem w googlach coś na ten temat ale znalazłem tylko parę stron w tym temacie, gdzie nie znalazłem odpowiedzi jak to usunąć(może żle szukałem) i, że na koncie Administratora nie mam żadnego problemu z Operą.

Bardzo prosze o pomoc i wyjaśnienie co z tym zrobić albo wskazanie gdzie szukać rozwiązania. Może ktoś też się z tym spotkał i wie jak to usunąć?

Z góry bardzo dziękuję…

Cześć, mam to samo, na koncie admina jest ok, na koncie z ograniczeniami pojawia się ww. komunikat

do tego na koncie z ograniczeniami znika moduł poczty. Na forum Opery doradzono mi tylko że

używanie Opery na koncie z ograniczeniami to nie najlepszy pomysł.

hmmm…to nie ciekawie. Tak myslałem, że to jak bug Opery. U mnie jeszcze wyskakuja takie nap. błędy zarejestrowane w konsoli błędów: "CSS - style.php?id=2〈=pl

albo JavaScript - http://www.wso.wroc.pl/Aktualnosci/Drezno/Drezno.htm albo CSS - http://www.wp.pl/" No ale może znajdzie się jakaś dobra dusza…Dziwne to bo w pracy korzystam z Opery na koncie z ograniczeniami i nie mam tego problemu…

Zajrzałem na Onet i pojawiło się coś takiego:

"Błąd zapisu!

Nie mozna zapisać pliku zakładek.

D:\Programy\Opera\profile\opera6.adr

Czy ponowić próbę?

Tak Nie"

Jak klikne tak to nic nie daje: dalej ten sam komunikat. więc daję Nie i wszystko jest ok: normalnie przeglądam Onet.

Jestem już zmeczony…ide spac. Może ktoś jednak pomoże…zajrzę tu jutro.