Błąd po wejściu w Moje Dokumenty

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z komputerem. Mianowicie, po wejściu w Moje Dokumenty z Pulpitu ukazuje się ten błąd:

50476125rt6.th.jpg

Następnie pokazuje się kolejny:

73351181hj8.th.jpg

Szczegóły błędu:

58601548zh7.th.jpg

Dodam iż gdy wejdę w Moje Dokumenty z poziomu Mojego Komputera to wszystko jest ok.

Jak myślicie czym to może być spowodowane i jakie dane są Wam potrzebne ?

Pozdrawiam

Wejdż w panel sterowania =wydajnośc i konserwacja= system= zaawansowane= 1 ustawienia= zapobieganie wykonywaniu danych =włacz drugą funkcje i zaznacz to co ci trzeba pozdrawiam

W dniu 31.05.2008 , o godzinie 14:45 został dopisany post przez KaKoKu

Napisz czy zadziałało :smiley:

Nie pomogło.

Pamiętasz może od jakiego momentu to występuje. Instalowałeś coś wtedy, zmieniałeś ustawienia zabezpieczeń, podmieniałeś pliki systemowe czy coś innego ?? Pamiętasz ??

Czy to się dzieje tylko po wejściu do katalogu “Moje dokumenty” czy w przypadku innych katalogów też jest taki cyrk ? Co zawiera ten folder ? Jakiego typu pliki ? Czy są jakieś przydatne informacje w podglądzie zdarzeń ?, bo jakieś muszą być. Poszukaj pierwszego błędu związanego z explorer.exe, sprawdź datę i zastanów się, co wtedy robiłeś. Może jakieś kodeki były instalowane i jest problem z podglądem zawartości plików ?

Wejdż w panel sterowania =wydajnośc i konserwacja= system= zaawansowane= 1 ustawienia= zapobieganie wykonywaniu danych =włacz drugą funkcje i zaznacz to co ci trzeba pozdrawiam

napisz jakie programy nie są tam zaznaczone

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 16:00 został dopisany post przez KaKoKu

Wejdż w panel sterowania =wydajnośc i konserwacja= system= zaawansowane= 1 ustawienia= zapobieganie wykonywaniu danych =włacz drugą funkcje i zaznacz to co ci trzeba pozdrawiam

napisz jakie programy nie są tam zaznaczone