Błąd "Podana ścieżka nie istnieje"

Witam. Mam pewien problem. Kiedy chce zainstalować pewien program wyskakuje mi błąd “Podana ścieżka nie istnieje, sprawdź poprawność ścieżki i spróbuj ponownie”. Jest tak caly czas gdy chce zainstalowac starsza wersje tego programu jak i nowsza. Prosze o pomoc.dziękuje i pozdrawiam

Zainstaluj ją w jakimś istniejącym folderze. Nic innego nie da rady zasugerować ze względu na bardzo małą ilość informacji :slight_smile:

A co to znaczy “Zainstaluj ją w jakimś istniejącym folderze” ? bo nie wiem:(

W instalatorze podajesz ścieżkę w jakim program ma się zainstalować (po prostu w którym miejscu ma się zainstalować)

Czyli masz np:

c:\program files\adobe\reader (to tylko przykład)

Nim coś wybierzesz wejdź fizycznie w to miejsce (mój komputer / partycja / folder)

Później utwórz folder w którym masz to zainstalować.

Sprawdź czy na 100% jest dobrze. Również litera partycji etc :slight_smile:

Co to za program?

Aha rozumiem. Tylko zapomnialem dodac ze instalator w ogole sie nie wlacza:(

jeśli owa instalka była pobrana z internetu mógł wkraść się jakiś błąd np CRC. czasem od tego bywają podobne kwiatki. Spróbuj jeszcze raz pobrać daną instalkę - może to pomoże

Ten program to nero. Próbowałem ściągac jescze raz instalke, sciagalem inne wersje i dalej to samo

Skopiuj instalator na dysk C, po czym spróbuj go wtedy zainstalować.

Też nie pomaga:(

Ściągnij http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx

Poślij mi swój id, oraz jednorazowe hasło na gg, nie wyłączaj aplikacji i poczekaj chwilę, będziesz widział wszystko co robię. Postaram się pomóc. Bo coś robisz źle, niestety nie jestem w stanie stwierdzić co.

@down mnie się pomysły skończyły zakładam, że coś źle zrobiłeś, widzę że masz gg bo jest ikona pod avatarem. Na tym się kończy moja pomoc w tym temacie.

Honkisz , proszę poprawić temat na bardziej konkretny, obrazujący problem, używając opcji EDYTUJ.

Niestety nie posiadam gg:(nie mozna zrobic to w jakis inny sposób?