Błąd podczad odinstalowania Deamon Tools Lite

Witam wszystkich.

Poszukiwałem temat dotyczący odinstalowania Deamon Tools Lite, ale niestety, żaden nie rozwiązuje mojego problemu, dlatego też postanowiłem

napisać temat.

Mój problem polega na tym, że aplikacji Deamon Tools Lite nie można odinstalować. Podczas usuwania współnych komponentów deinstalator przestaje działać i system go zamyka “Program Deamon Tools Lite Setup przestał działać”. Nie jest zainstalowany STPD tylko sam Deamon Tools. Napędy wirtualne są wyłączone. Próbowałem zainstalować nowszą wersję Deamon Tools bez odinstalowywania starej, ale podczas instalacji nowej wersji uruchamiania się deinstalator starej wersji i dzieję się to samo co wyżej. Posiadam system WIndows 7 Pro x64. Dodam jeszcze, że pragnę odinstalowac DT gdyż w ogole się nie uruchamia. Po uruchomieniu pliku EXE nic się nie pojawia, nawet nie ma go w procesach systemu. Proszę o pomoc.

Spróbuj w trybie awaryjnym

Uparłeś się na daemona. Jest sposób. Jeden z modułów poprzedniego odkurzacza 12.6 odblokuje wszystkie, nawet znalezione chronione, ukryte i rozszerzenia daemona, i usunie ten zablokowany program.

http://forum.dobreprogramy.pl/najefektywniejsze-usuwanie-zablokowanych-program%C3%B3w-i-plik%C3%B3w-t447056/

 

Będą jeszcze pozostałości śmieciowe po daemonie, ale te sprzątniesz normalnie po wyszukaniu, a po użyciu regseekera, ustawisz polski, wyszukasz w rejestrze, posprzątasz wszystko, co nazmieniał daemon w ustawieniach systemu.

 

Dokładnie przeczytaj, co napisane w poradniku, żeby nie pomylić się.