Błąd podczas aktualizacji do win 10

Witam

Chciałem zaktualizować mojego starego lapka Della z win 7 home do win 10 home i podczas 14% aktualizacji zatrzymuje się i koniec. Próbowałem kilka razy i zawsze to samo. Pokazuje błąd 0xC1900101 = 0x2000D. Instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS, podczas operacji wystąpił błąd MIGRATE_DATA

O co tu chodzi ?

received_999322853514887.jpeg

Sprawdzałeś w Googlach, czy jest coś na temat tego błędu? Być może ktoś już napisał jak to rozwiązać. Ja co prawda miałem inny kod błędu, ale gdybym nic lepszego nie znalazł na temat twojego- spróbowałbym zatrzymać Windows Update( klawisz z logo win +R (service. msc) szukasz na liście Win. Update i prawym przyciskiem myszy otwirasz opcje, gdzie odznaczasz wyłącz) Następnie wchodzisz na partycji C dysku w software distribution, gdzie z folderów download i data store- usuwasz wszystkie pliki, a potem wracasz do Win. Update i włączasz usługę ponownie. Odinstaluj antywirusa i próbuj zaktualizować do win10 - U mnie się udało. Jednak pamiętaj, że robisz to na swoją odpowiedzialność. I bądź przygotowany na ewentualne problemy ze sterownikami- robiłem kilka aktualizacji lapków dell i zawsze był z nimi ten problem. Pozdrawiam i udanej aktualizacji życzę.