Bład podczas aktualizacji windows 7

Dzisialj odpalam komputer loguje sie do pulpitu. Wszystko gra.pokazuje mi sie informacja że windows zainstaluje aktualizacje zgodnie z harmonogramem.

Ponieważ jednak nie miałem zajętego łącza niech sie aktualizuje.

Wchodze w update i widze 33 aktualizacje i 1 Gb do pobrania.

No dobrze pobrało sie wyświetliło że wszystkie aktualizacje zainstalowano poprawnie. Nalerzy uruchomić komputer ponownie.

no to restart i wyświetla mi sie komunikat że system nie może zainstalować aktualizacji.

Ze strachem spoglądam w historie ile sie tego nie zainstalowało okazuje sie że nie zainstalowała sie 1 poprawka

Aktualizacja systemu Windows 7 dla komputerów z procesorami x64 (KB2952664)

W moim przypadku na Windows 8-x 64 bit na 16 aktualizacji 11 z nich wykazało niepoprawną aktualizację i system je wycofał po tzw. konfiguracji.

Póki co komp funkcjonuje normalnie i pobrał 11 aktualizacji, które nie zostały zainstalowane poprawnie i też mam dylemat, czy je ponownie instalować. 

Olać! Ukryć na liście i gra. Aktualizacja praktycznie do niczego.

MariuszListecki

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dodam tylko coś dziwnego.

Ja tej aktualizacji nie zdążyłem ukryć.

A podczas wyszukiwania ponownego aktualizacji już mi jej nie pokazało tak jakby nigdy jej nie było.

Od kiedy do windowsa są aktualizacje widmo Ja mam po niej pamiątke w histori aktualizacji po niej.

ale pobrać jej już nie mogę ba nawet jej nie wyświetla.

Szukałem z ciekawości czy moge ją ręcznie pobrać. i co na wszystkich stronach kierowało mnie do windows Update

I tu zonk bo była a już jej niema.

Jest jeszcze coś ciekawego aktualizacja jest z 22 kwietnia a wykryło mi ją dopiero dzisiaj rano