Błąd podczas aktualizacji windowsa

To nie laptop!!! To PC - składak. Czytanie sie kłania ze zrozumieniem, myslenie i troche czajenie czegokolwiek, a nie nabijanie postów.

i to właśnie są rzeczy których Ci brakuje, co ma do tego czy laptop czy składak, jak grafa jest zintegrowana z prockiem?

http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-HDV/index.pl.asp?cat=Download&os=Win1064

Ja zaraz nie wytrzymam. Nie dość, że prazy na dworze i w domu to Ty mnie załamujesz. Mam 2xPC z Intelem na 1155 w kazdym jakas tam tania dodatkowa Nvidia i dwa AMD z dodatkowa grafa i zintegrowaną w CPU. Jeśli chce obie używac to ok, ale nie slyszałem, żebyw PC działał jakikolwiek tryb dual graphics i tak jakw laptopie się między nimi przełączał tylko w PC działą ta grafa, do której podłączysz kabel sygnałowy, a jak ma się taką grafe jak autor tematu to integre Disable w BIOS/UEFi bo traci sens zintegrowana w tym momencie. W laptopacj mając integre w CPU plus dodatkowa VGA trzeba wgrac najpierw DRV do integry, a potem NVidia lub AMD. Nigdy nie slyszałem, żeby w PC było coś co przełączy z integry Intela na zewnetrzną chyba, że wyszło coś nowego o czym nigdzie nie pisali.

1 polubienie

Przez wasze poradyz integra zrobi sobie taki burdel w windowsie, że jutro będzie musiał znowu od zera zaczynać no, ale cóż tutaj niektórzy twierdza, że sa nie do przebicia, a ja się nie mądrze tylkow komputerach siedze od 1992 roku i jestem na bierzaco z nowosciami BO mnie to jara jak nie których 3.0 w samochodzie :wink:

1 polubienie