Błąd podczas instalacji Antergosa

Witam. Mam problem z reinstalacją Antergos Linux. Podczas instalacji wybieram, startowe programy, środowisko (XFCE), partycjonowanie i chyba kiedy mają już ściągać się pliki pojawia się błąd:

Cannot create download package list (metalinks). Please reference the following number when reporting this error: 1105598.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, co powinienem zrobić? Jeżeli tak, to byłbym wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam.

Wychodzi na to, że coś mu się mirrory nie podobają.

Zerknij tutaj:

No wiec tak… Przeczytalem gdzies, mozliwe ze w tym Twoim linku, ze jest tymczasowy, ale zgloszony problem z XFCE podczas instalacji Antergosa. Sprobowalem wiec zainstalowac z Deepinem i rzeczywiscie. Teraz dziala. Cos musialem chyba pomylic, bo nie mam na razie polskiej klawiatury. Sam Deepin nie wiem czy az tak piekny jak o nim slyszalem, ale faktycznie ladny. Troche draznia dzwieki, ktore z siebie wydobywa, przypominaja mi Xiaomi 4a, ktorego uzywam, wiec to moze taka chinska estetyka. Przy okazji… Moze mam paranoje, ale ktos kto pisal recenzje tutaj Deepina zastanawial sie, czy z racji tego, ze jest to z Chin, czy moze tez sledzic dla jakichs celow aktywnosc uzytkownikow itp przez przegladarke. Wiem, ze to moze glupie, w sumie mnie to bardzo nie robi, ale zakladajac, ze ktos chcialby zrobic swoje autorskie srodowisko do Archa, albo innej dystrybucji i zawrzec w niej oprogramowanie, ktore by przechwytywalo hasla np do kont bankowych, to czy byloby to mozliwe?

No to może Manjaro zainstaluj albo Arch Linux?

Zresztą w trzecim poście od góry w linku od kolegi @anon41799040 czym zastąpić zawartość plików z serwerami lustrzanymi.