Błąd podczas instalacji Gta San Andreas w windows 8.1

Witam mam problem z instalacją gry GTA San Andreas gdy włącze instalator wyskakuje mi błąd mam oryginalną wersję gta pożyczyłem od kolegi. Dodam że podczas pierwszej instalacji gdy instalowało się poprawnie laptop się zacioł i się i go zrestartowałem (przytrzymałem przycisk zasilania) i po restarcie ten błąd wyskakuje podczas instalacji. Specyfikacje mojego kompa

 

Procesor=Intel Core i3 2,40 Ghz

 Pamięć  RAM=4 GB 

 System=Windows 8.1 64bit

 Dysk twardy= 890 GB

 Karta graficzna= Intel HD Graphics 4600

 Całkowita dostępna pamięć graficzna=1792 MB

 Dedykowana pamięć wideo= 0 MB

 Systemowa pamięć wideo= 0 MB

 Udostępniona pamięć systemowa= 1792 MB

 Laptop= Lenovo G510 

post-250653-0-61389000-1421780166_thumb.

obawiam się że GTA SA nie pójdzie Ci na win 8 :frowning:

Dlaczego mi nie pójdzie mój kolega też ma win 8.1 i działa :frowning:

pomocy pomoże ktoś

Instalowales ponownie?

tak próbowałem ale się nie dało bo wyskakuje ten błąd

pomocy niech ktoś pomoże

Może odpal instalkę w trybie zgodności ze starszą wersją windows - win7, xp lu vistą. Nie wiem czy ta zintegrowana karta to pociągnie. Wg specyfikacji powinna być dodatkowo karta dedykowana AMD Radeon HD 8570M.

Gra oryginalna pożyczona od kolegi - Pewnie przy włączonym necie, użyty klucz kolegi zablokował instalację. Wyraźnie pisze:

Bogdan_G za pierwszym razem gra się instalowała normalnie komputer złapał laga i go zrestartowałem i po restarcie już ten błąd wyskakuje

pomoże ktoś proszę

Próbuj usunąć pozostałości po nieudanej instalacji łącznie z wpisami w rejestrze i oczywiście katalogami na dysku rockstar. Po tym próbuj ponownej instalacji.

Również gram na W8.1 bez żadnego trybu zgodności zainstalowała mi się gra, i tak też gram. Przed ponowną instalacją usuń wszelkie wpisy w rejestrze, jak i usuń pozostałości z samej gry, czy też instalacji.

A jak usunąć wpisy w rejestrze?

Najlepiej ręcznie wyszukując w regedit klucze rejestru z rockstar w nazwie.

A możesz jaśniej powiedzieć.

a jak te klucze wyglądają?

https://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc785941(v=ws.10).aspx ten artykuł powinien być pomocny.

Skasowałem pliki rejestru wyszukałem “rockstar” i dalej ten błąd występuje.

Spróbuj uruchomić z płyty plik setup.exe może zapyta czy chcesz odinstalować grę, wtedy potwierdź.

Nic nie pyta tylko wyskakuje okno wybrania języka instalatora klikam OK i wywala mi ten błąd :frowning: .

Jak masz włączone przywracanie systemu to cofnij do momentu kiedy zacząłeś instalować grę.

Trochę potrwa te przywracanie jak się zakończy to poinformuję.

Dzięki ziom działa jak mogę się odwdzięczyć?

Nie ma sprawy. Miłego grania.