Błąd podczas instalacji .NET Framework 3.5

Witam wszystkich,

Chodzi o błąd podczas instalacji frameworka 3.5. i http://imageshack.us/photo/my-images/59/t7rm.png/ wygląda to tak jak na załączonym linku. Próbowałam już wszystkiego przeczyszczałam rejestr, odinstalowałam inne framy, dodam, że mam win 7 64bit, home premium, i niedawno instalowałam na nowo windowsa bo pojawiał mi sie ekran śmierci (czarny z kursorem). Pytanie co z tym frameworkiem bo potrzebuje koniecznie wersje 3.5. Tylko na tej bedzie odbierac mi League of Legends. Prosze o sprawną porade.

__

wybaczcie że pisze bez “e” z ogonkiem, ale nie wyskakuje mi polska litera.

Pozdrawiam.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Witam,

“For Windows 7, .NET Framework 3.5 with SP1 is shipped with it as one of OS component. For .NET Framework 3.5 with SP1, it includes .NET 2.0 with SP2 and .NET 3.0 with SP2 as prerequisite. This means, you have the .NET Framework 2.0 SP2, 3.0 SP2 and 3.5 SP1 plus a few post 3.5 SP1 bug fixes on Windows 7. They are OS components. .NET 3.0 SP2 and 3.5 SP1 can be added or removed via the Programs and Features control panel. Thus, we don’t need to manually install them.”

Możesz mi powiedzieć dlaczego chcesz to zainstalować jeśli w systemie masz już zawarty .NET Framework 3.5 SP1?

Pozdrawiam,

mr-owl

chodzi o to, że kilka spraw zostało zaktualizowanych w windows update, m.in. NET z 3.5 do 4.

Wersja 3.5 zawiera w sobie poprzednie wersje 1.1, 2.0, natomiast po instalacji/aktualizacji do 4.0 lub 4.5 nie potrzeba nic usuwać aby skorzystać z programów napisanych w starszej wersji frameworka (np 3.5)