Błąd podczas instalacji Nokia Software Updater

Witam!

Od wczoraj borykam się z problemem z NSU. Otóż program za nic nie chce się zainstalować. System świeżo kupiony, oryginał XP Home SP3, wszystkie aktualizacje dociągnięte.

Szczegóły błędu:

84c569dca94ce9c0m.png 0085e8420b6be499m.png

jeszcze z czymś takim się nie spotkałem… ja bym próbował pobrać jeszcze raz ze strony nokii ten program sam go mam na xp i innych miałem i wszystko było ok

usuń go najlepiej revo unistaller gruntowne odinstalowanie i zainstaluj ponownie może to coś da

jak nie to ja nie wiem u mnie chodzi:)

Dodane 25.07.2009 (So) 11:39

a on ci się nawet nie zainstalował przepraszam pomyłka moja… wez zainstaluj ccleaner nim wejdź w zakładkę ccleaner kliknij urochom ccleaner i zakładka rejestr -skanuj by znalezc problemy (napraw …) może to coś da i normalnie ci się będzie chciał instalator ruszyć…

pakierhakierxd Sam zapomniałem wspomnieć, że myki z CCleanerem i ręcznym czyszczeniem rejestru przerabiałem :wink: Szperając w necie zastosowałem się do porad wyrzucenia PC Suite z kompa, kolejności instalacji NSU -> PC Suite i na odwrót… oj różne kombinacje były :wink:

Ale problem się w końcu rozwiązał - przepisałem cały numerek błędu w Google i w końcu trafiłem na jakąś angielską stronę, gdzie polecono pobrać MSXML 4.0 SP2 i przed instalacją wykonać w CMD podane na tej stronie sztuczki. Teraz wszystko śmiga.

Dzięki wielkie za odzew :smiley: