Błąd podczas instalacji SP3

Witam, mam problem z instalacją SP3 dla win xp he x86. Cały czas wywala mi ten sam błąd, nieważne czy instaluję z windows update czy z instalki.

Proszę was o pomoc po 4 reinstalacjach systemu. Z tej samej płyty instalowałem już windowsa dużo razy i nigdy nie miałem tego problemu. Nawet przeinstalowałem płytkę z windowsem ale nie pomogło. W czym może być problem? Z góry dzięki za pomoc.

image_id: 3042

PS: Dla trolii który będą pisać że piratom nie pomagamy. Zawsze jak instaluję windowsa to wpisuję oryginalny klucz.

Wytłumaczysz mi, bo nie rozumiem ?

Co do problemu to… spróbuj może pod innym komputerem, bo ten bląd za dużo nie mówi.

Sprawdź to: http://support.microsoft.com/kb/949388/pl Może coś da.

Tu masz rozwiązanie swojego problemu http://forums.techarena.in/windows-update/253400.htm

co mam spróbować pod innym kompem?

Chodzi mi o to że płytę z windowsem nagrałem bo myślałem że może stara się porysowała i źle się system zainstalował ale to jednak nie to.

Niestety na tej stronie co mi podałeś nie znalazłem niczego o moim problemie.

BTW: system angielski tak samo jak i sp

Problem dotyczy tego samego jedynie tylko to że dotyczy to systemu Windows 2003 i instalacji SP1 a błąd wywala taki sam jak u Ciebie.Twoja sprawa co z tym zrobisz.

odnosiłem się do wypowiedzi jacoba a ty napisałeś posta w miedzy czasie.

Zaraz sprawdzę twoją poradę.

EDIT: Niestety nie pomogło. Teraz wysypuje się pod koniec wypakowywania plików.

image_id: 3043

a po naciśnięciu “OK”

image_id: 3044

Wejdź w Panel Sterownia-> Dodaj/Usuń programy , zahacz okienko ‘‘Pokaż Aktualizacje’’ i usuń to co się zdążyło zainstalować z SP3 , przeczyść rejestr CCleanerem, wykonaj tą opcję która jest podana w tym linku co podałem i spróbuj jeszcze raz ruszyć z instalacją SP3

service packa instalowałem na absolutnie goły system, nawet bez sterowników, ale ok, spróbuje.

edit: Udało się przez windows update, dzięki. Ale dlaczego na czysty system nie chciało się zainstalować tym bardziej że wcześniej na innych kompach z tym samym systemem instalowało się bez problemów? (również na tym laptopie jakiś czas temu)

Możliwe że coś się źle pobrał SP3 i przy pierwszej próbie instalacji namieszał już w systemie.

PS. Czyli te rady z tego linka co podałem były pomocne w rozwiązaniu tego problemu?

najpierw wykonałem rady z linka, nie pomogło. potem usunąłem resztki sp i przeczyściłem wszystko ccleanem (nie powtarzając raz z linka) i zainstalowałem z win update.