[BLAD] Podczas instalacji Systemu na nowo pojawia sie komunikat "Instalator rozpoczyna prace..." i nic!

Witam. Zaczely dziac sie dziwne rzeczy z moim laptopem (Asus R566L) wiec postanowilem przeinstalowac system Windows. Po kilknieciu przycisku “Instaluj teraz” pojawia sie “Instalator rozpoczyna prace…” i nic!!! Czekam juz dwie godziny i nic… Caly czas to samo.

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedz.

Ja bym przerwał, sprawdzić czy nośnik nieuszkodzony / ubrudzony / porysowany.

Ale jak mam sprawdzic czy nie jest uszkodzony, jak nie moge go uruchomic… Przeinstalowywuje system poniewaz po instalacji Logitech Gaming Software do mojej Logitech G Pro zaczely pojawiac sie Blue Screeny. Nie moge go uruchomic nawet w trybach awaryjnych…

Jak instalujesz z DVD to obejrzeć płytę z dwóch stron, jak z pendrive to np. na innym komputerze wybrać sprawdzanie pendrive po podłączeniu czy nie ma błędów.

To raczej nie wina pendriva…
Po podlaczeniu do innego kompa normalnie sie pojawia bez bledow… Bede probowal rozkrecic laptopa. Moze po prostu kosc ramu wyskoczyla, lub kabel od hdd sie poluzowal. O wynikach poinformuje potem.

1 polubienie

Zrób może też smart dysku jak się uda:

2) Jak odczytać S.M.A.R.T dysku? [MHDD].
S.M.A.R.T dysku odczytujemy wciskając przycisk F8.

Niestety, nic nie dalo rozkrecenie laptopa, a Zrobienie S.M.A.R.T Dysku również jest niemożliwe, nie mam przy sobie płytki DVD, a nie moge tego zgrac na pendrive…

Jezeli nie mozna by bylo sprawdzic problemu z instalacja, to mozna sprobowac tez naprawic te bluescreeny…

Jeżeli na dysku twardym jest jeszcze poprzedni uszkodzony system, zamiast instalacji wybierz opcję napraw ten komputer. Druga ewentualność jeśli system się nie uruchamia to podczas startu przytrzymaj f8 i wybierz ostatnia znana dobra konfiguracja. Jeśli da się uruchomić tryb awaryjny to po prostu spróbuj odinstalować oprogramowanie Logitecha. Zapewne BSOD’y są dlatego, że na nieaktualny system próbowałeś zainstalować sterowniki. Jeśli system odzyska już sprawność polecam pobrać aktualizacje z Windows Update.