Błąd podczas instalacji Windows 7 Ultimate

Witam otóż mam taki problem. Gdy chce zainstalować Windows Seven to podczas wybierania na jaką partycje ma być Windows (Mam jedną partycję) nie moge kliknąć Next a coś pisze tylko po angielsku :frowning: proszę o Pomoc. :slight_smile:

No to sobie utwórz 2 partycje…

poza tym jak jak to na ten komp z podpisu to weź nie instaluj nawet… chyba że Ci się nudzi i nie masz co robić :lol:

Instaluje tego Windowsa na tym kompie z nudów tylko że zamiast dysku co mam w podpisie mam Samsung 30 GB :smiley: :lol: A jak się utwarza taką Partycję ?? :slight_smile:

Tak samo się instaluje po angielsku jak i po polsku

http://www.trochetechniki.pl/Jak-zainst … ,1050.html

swoją drogą ile wy macie tych systemów,że tak z nudów instalujesz

Dodane 06.07.2012 (Pt) 17:50

a ten samsung to ma 30GB cały dysk czy 30GB partycja?

tutaj jeszcze sobie przeczytaj jakie są wymagania ,żeby zainstalować system

http://www.centrumxp.pl/Windows7/1961,W … ows-7.aspx

Jak może to podaj treść tego komunikatu ale tak w ciemno strzelam że masz za mało miejsca

To cały dysk dysk kolego GRYFie a co do komunikatów to są teraz 2.Daje linki

Oto pierwszy :

http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc01291e.jpg/

A oto drugi :

http://imageshack.us/photo/my-images/84 … 293yo.jpg/

I mam jeszcze pytanie Jak zrobić dodatkową partycje żeby na jednej były gry a na drugiej Windows ??.Prosze o szybką Pomoc :slight_smile:

Też miałem taki komunikat. Problem rozwiązło spartycjonowanie konsolowym narzędziem fidisk. Swoją drogą nie ma szans zrobić dwóch partycji, bo 7 wymaga 15GB na sam system, a jeszcze musi mieć trochę zapasu, inaczej będziesz miał takie lagi, że nawet system się nie załaduje, bo od razu przy ładowaniu pulpitu zaliczy zwiechę. Swoją drogą instalacja tego systemu przy takim trupie jakim jest P4 2,8 i 768MB RAMu to jest mega nieporozumienie i właściwie nie ważne czy dasz systemowi 5GB czy 30 zapasu miejsca, i tak będzie wolno działać z powodu procesora i RAMu i niestety obawiam się, że dość szybko doszczętnie zamulisz system aplikacjami i być może już po miesiącu będzie musiał formacik polecieć. Widzę, że ten procesor jest pod socket 423, tak więc żeby można było rozmawiać o instalacji tego systemu, pasowałoby zakupić płytę minimum z podstawką 478, do tego kupić min. P4 3.0 i 1, najlepiej 2GB RAMu i do tego przydałby się dysk min. 120GB, najlepiej byłoby dać 250, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby wyrzucić ten komputer na śmietnik, bo i tak tych części już nie sprzedasz i złożyć nowy komputer przynajmniej na LGA775, ponieważ koszt modernizacji tego trupa wyniesie ponad 200 złotych i z drugiej strony to byłby szczyt debilizmu inwestować w ten złom, zwłaszcza w RAM, a dlaczego to zobacz sobie na Allegro ile kosztuje 2GB DDR-SDRAM 400MHz, a ile kosztuje 2GB DDR3 1333MHz i DDR2 np. 800MHz .

Kolego tutaj masz jak zrobić partycje

http://traxter-online.net/easeus-partit … artycjach/

jeśli chodzi o instalacje 7mki to miejsca by Tobie starczyło tylko instalacja nie na tym sprzęcie

System by odpalił, ale o pracy na nim nie ma szans.