Błąd podczas instalowania sterownikow


(kolo48) #1

Witam

Robiłem nie dawno format i instaluje sterowniki i wyskakuje błąd,, ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania''. Dzieje  się tak podczas aktualizowania sterowników przez slim driver jak i podczas instalowania sterownika Intel Onboard Graphics Driver for Windows 7 (32-bit) - IdeaPad Y530.


(Veers) #2

Jeśli system jest 64 bitowy - to komun ikat jest jak najbardziej prawidłowy. Jesli jednak system jest 32 bitowy - to najpierw należałoby zainstalować sterowniki chipsetu.


(kolo48) #3

system 32 bitowy.to od nowa robić format ?


(Veers) #4

Nie - jak już pisałem - zainstalować sterowniki od chipsetu.


(kolo48) #5

zainstalowane są


(kamilooo_34) #6

A próbowałeś przez Menadżera Urządzeń ? Zakładka sprzęt, i jeśli przy którymś urządzeniu jest trójkąt żółty to klikasz prawym przyciskiem aktualizuj sterownik i wybierasz opcje wyszukiwania oprogramowania online :slight_smile:


(Veers) #7

To może inaczej - sprawdź - może sterownik Intela już się zainstalował (zaktualizował) poprzez system, a brakuje jedynie sterownika nvidii.


(KAZDAN63) #8

,Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania’’. WDDM 1.1 ? Spróbuj zaktualizować sterownik Intela przez Windows Update . Napisz łaskawie jakie CPU i GPU x2 masz w tym laptopie bo LENOVO “pakowało” do nich co miało .


(kolo48) #9

Niby w menedżer urządzeń nie mam komunikatu o braku sterownika to nwm czy to jest potrzebne Onboard Graphics Driver for Windows 7 (32-bit) - IdeaPad Y530.


(kamilooo_34) #10

 

Zobacz w zakładce widok, i zaznacz pokaż ukryte urządzenia i zerknij czy nie ma jakiegoś trójkąta żółtego, jeśli nie ma to jest w porządku :stuck_out_tongue: nie musisz nic instalować