"błąd podczas ładowania w003d061.dll [...]

proszę o sprawdzenie poniżdszego loga. wszystko niby jest ok ale podczas ładowania systemu wyskakuje komunikat jak w temacie.

oprócz tego na dysku gdzie mam system mam jakieś dziwne pliki o nazwach:

“nwnmff_e34”,

“mc44a34” itd…

oto moj log:

dzięki z szybką odpowiedz! pozdrawiam!

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => Uruchom => Wpisz polecenie cmd => Wklep po kolei:

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

niesety jestem laikiem i nie wiem jak uruchomić system w trybie awaryjnym… ? z resztą myślę , że pownienem sobie poradzić:) dzięki za odpowiedz!

:slight_smile:

mam nadzieję, ze wszystko zrobiłem dobrze :slight_smile: niestety dlej pokazuje się ten komunikat przy ładowaniu systemu… :confused:

oto logi:

hijackthis:

oraz Silennt Runners:

Zrób tak jak powiedział adam9870 - nadal jest to co było

mam problem ze znalezieniem tych plików

Zrób tyle ile możesz i daj nowe logi

chyba wszystko jest już ok:d , tzn nie wyskakuje mi już ten błąd :slight_smile:

ale proszę o sprawdzenie logów… dziękuję za pomoc w usunięciu problemu! !!

hijackthis:

Silennt Runners:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

wpisy usuń HJT i po tym nowe logi

W logu widać resztki po VX2, dlatego na wszelki wypadek wklej log z l2mfix (wybierasz opcje 1)