Błąd podczas nagrywania wideo z gry

Witam wszystkich,

jak w temacie mam błąd podczas nagrywania wideo z gry Kozacy Europejskie Boje. Próbowałem już Fraps-a ale on w ogóle nie nagrywał prócz pulpitu więc zainstalowałem inny Xfire który też nie nagrywa…

Jedyny program który nagrywa to HyperCam2 ale pokazuje tylko czarny ekran z kropkami…

Grę żeby uruchomić na win 7 muszę wyłączać explorera inaczej będzie kolorowana grafia ;] czy to jest powód dlaczego może nie nagrywać wideo? czy trzeba jakieś dodatkowe sterowniki a może całkiem inny program ?

Pozdrawiam

Spróbuj we właściwościach skrótu zaznaczyć “wyłącz kompozycje pulpitu”.

Spróbuj MSI Afterburner > Video Capture

niestety pierwsze rozwiązanie i drugie nie pomogło… masz może jakiś inne propozycje ? oczywiście mam najnowsze sterowniki do grafiki.

Dziwne …Pewnie ma to związek z tym ,że ta gra jest leciwa i wykorzystuje DX 7… …Możesz spróbować przechwycić to online - przez przeglądarkę i Jave - http://www.screencast-o-matic.com/ > start recording > odznaczasz i zezwalasz > ustawiasz i nagrywasz :slight_smile: potem zapisujesz na dysk.

owszem jest leciwą grą ale za to dobrą ;]

bardzo fajna stronka ale niestety ten sam błąd gdzie wszędzie czarny ekran po odpaleniu gry a na win wszystko jest ok.

Kolega na tym filmiku ma na końcu po włączeniu gry dokładnie ten sam problem:

ale jak widzisz temu udało się już nagrać

i to tym samym programem '/