Błąd podczas próby instalacji Daemon Tools


(Zagi52) #1

Witam

 

Mam problem z zainstalowaniem programu Daemon Tools Lite. Gdy klikam na instalke pojawia się komunikat "nie można zainicjować instalacji Daemon"

 

System win 7

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc?


(Dimatheus) #2

filip11111 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Dimatheus) #3

Hej,

Próbowałeś instalacji z uprawnieniami administratora?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Zagi52) #4

Tak. bez zmian


(Dimatheus) #5

Hej,

Spróbuj zatem pobrać instalator z innego miejsca - może w czasie ściągania uszkodził się i stąd problem. Czy problem występuje też przy instalacji innych programów?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Zagi52) #6

Inne programy instaluje bez problemów. Pobieram instalke daemon z różnych miejsc i za każdym razem po pobraniu i próbie instalacji występuje ten sam komunikat.:confused:


(Dimatheus) #7

Hej,

System zaktualizowany? Najnowszy Service Pack zainstalowany?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Zagi52) #8

Jeśli chodzi o aktualizację to wyswietla mi jedną dostępną aktualizację do zainstalowania ale jak naciskam aktualizuj to nie mogę zaktualizować. "Niektóre aktualizacje nie zostały zainstalowane" Liczba znalezionych błędów: Kod 7E. Rozszerzenie windows update napotkało nieznany błąd.

 

Mam Service Packa 1


(Dimatheus) #9

Hej,

Platformy .NET Framework poinstalowane? Jeśli tak, to jakie wersje? Ewentualnie spróbuj sprawdzić u siebie, czy usługa Windows Installer działa poprawnie: http://www.hotfix.pl/sposoby-rozwiazywania-problemow-z-instalacja-oprogramowania-a111.htm oraz http://support.microsoft.com/kb/2438651/pl.

Pozdrawiam,

Dimatheus