Błąd podczas próby skanowania w AbbyyFR

Witam

Problem dotyczy skanera sieciowego Epson GT-2500. Użytkownikom logujacym się na dany komputer wyskakuje po uruchomieniu programu Abbyy FineReader 9.0 komunikat

http://img502.imageshack.us/i/abbyy.png/

dodam że na administratorze działa wszystko dobrze tylko problem jest z użytkownikami, poza tym podczas testu Epson Scan Settings widać, że jest komunikacja ze skanerem

(System XP SP2)

z góry dziękuję za wszelką pomoc w rozwiązaniu problemu

Sprawdź do jakiego folderu FR zapisuje skanowany obraz i daj użytkownikom pełen dostęp do niego. Albo (jeśli to możliwe) zmień lokalizację tego folderu (kiedyś Abby Fine Reader obsługiwał tzw. “wiązki”, co na kształt szablonu i paczki powiązanych ze sobą skanowanych plików - nie wiem jak najnowsze wersje) na taką, gdzie użytkownicy mogą zapisywać, tworzyć i usuwać pliki/foldery.

DODANE…

Wróć! Dopiero teraz dokładnie obejrzałem obrazek :-). Problem z uprawnieniami ma chyba jednak nie Abby FineReader a oprogramowanie (sterownik) Epsona - skanera. Czyli to do niego musisz odnieść powyższe uwagi o uprawnieniach użytkowników.

Nie bardzo wiem gdzie szukać ten sterownik do epsona ale zostały nadane pełne uprawnienia do folderu “epson” w “program files” oraz nie wiem, czy ma to znaczenie, ale u innych użytkowników(na innych stanowiskach) pojawia się taki folder pt. EPSON w “c:/Documents end Settings/nazwa użytkownika/Dane aplikacji” a na tym konkretnym komputerze tego folderu nie ma.

Ciągle pojawia się ten sam komunikat