Błąd podczas ściągania programu antywirusowego

Otóż nie moge sciagnac zadnego programu z waszej strony.

ciągle mi wyskakuje…

Może strona była niedostępna.

Sprawdź później, bo teraz działa :wink:

Jeżeli dalej nie będzie działać to spróbuj wejść na strony Kaspersky,Symantec,Microsoft,napisz czy dało redę.

kokosh1 , proszę poprawić tytuł tematu, doprecyzować go. Proszę poprawić też pisownię swojego postu, na forum używamy języka polskiego, łącznie z polskimi znakami diakrytycznymi. Przenoszę do odpowiedniego działu.

Otóż, było już dobrze, mogłem dzisiaj rano pobierać wszystkie pliki programów, teraz znów nie mogę…

Taki sam problem: Nie odnaleziono serwera.

w czym tkwi problem?

Czy widzisz gdzieś tutaj adres strony DP? Bo ja nie. To nie problem se stroną DP tylko Arcabit.

no tak, wiem, ale to jak wina leży po ich stronie to czemu ze ściąganiem programu AVAST jest to samo?

i innymi programami? które chce ściągnąć?

Zgadza się, ale moim zdaniem dp nie powinny linkować do niedziałających serwerów. Niektóre programy mają utworzone kopie na serwerze dp. W takiej sytuacji, kiedy serwer producenta nie działa, również można zamieścić plik instalacyjny na serwerze dp.

A może to nie problem z DP i linkami do niedziałających serwerów, tylko problem (chwilowy) ze stroną ?

A może to problem po stronie użytkownika ?

Ciężko (a właściwie to niemożliwe) stale monitorować wszelkie serwery, czy akurat działają, czy nie.

W tej chwili arcabit.pl działa normalnie (u mnie na Operze).

A może masz jakiś syf na kompie? Są wirusy, które po zainfekowaniu systemu blokują dostęp do stron programów antywirusowych.

Na Twoim miejscu sprawdziłbym to.