Błąd podczas uruchamiania i zmiana sposobu uruchamiania

Witam, mam taki problem: Dzisiaj podczas przeglądania internetu wszystko mi się zawiesiło i pojawił się po chwili niebieski ekran. Według instrukcji (ekran ten pojawił się pierwszy raz) zrestartowałem komputer. Wtedy zawiesiło się na czarnym ekranie z napisami, pisało “Boot CD”. Wyłączyłem z prądu, po jakimś czasie uruchomiłem ponownie i uruchomił się normalnie, ale otworzyło się okienko:

Narzędzie konfiguracji systemu i komunikat:

Narzędzie konfiguracji zostało użyte do zmiany sposobu uruchamiania systemu Windows. Narzędzie konfiguracji systemu jest obecnie w trybie Uruchamiania diagnostycznego lub selektywnego, co powoduje się wyświetlanie tego komunikatu… Wybierz tryb Uruchamianie normalne na karcie Ogólne aby uruchomić system normalnie i cofnąć zmiany wprowadzone przy użyciu narzędzia konfiguracji systemu.

O co chodzi? Powinienem to zmienić? Dodam, ze po południu zmieniłem autostart niektórych programów (Steam i Hamachi) i kliknąłem Zapisz bez ponownego uruchamiania. Ten komunikat jest związany z tym, czy z błędem który wystąpił? Czy to coś szkodliwego? Jak to naprawić? Proszę i z góry dziękuje za pomoc.

Edit: Po zamknięciu tego okienka pojawiło się to gdzie wyłączałem te programy, wiec to racej od tego.Jak uruchomiłem przeglądarkę to pojawiło mi się reset przeglądarki Mozilla Firefox i od nowa się coś ładowało czy coś.