Błąd podczas uruchamiania komputera

Witam wszystkich, mam wielką prośbę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, a mianowicie kupiłem komputer stacjonarny z pre-instalowanym systemem Windows 8 i podczas uruchomienia komputera pojawiła się informacja, że wystąpił błąd i system zostanie zamknięty. Po ponownym uruchomieniu pojawiła się informacja, że system został źle zamknięty i pojawiły się szczegóły, o których niżej za chwilę.

Przywracałem już kilka razy system do stanu fabrycznego i zawsze za którymś razem po wyłączeniu komputera i po jakimś czasie włączeniu pojawia się ten błąd, tylko raz, później już chyba nie występuje. najwyżej będę to jeszcze sprawdzał.

Ten problem normalnie nie występuję tylko przy włączeniu, natomiast sam błąd chyba powstaje przy wyłączaniu komputera co wskazuje na to data o której wyłączałem komputer.

Kolejna sprawa, że do systemu oprócz programu Windows Defender dołączony jest antywirus firmy GDATA, który odinstalowuję i instaluje program NOD32 64bit działający pod Windows 8, gdyż akurat mam na niego licencję. Po odinstalowaniu programu GDATA i ponownym uruchomieniu usuwam pliki CCleanerem i instaluje aktualizacje z Windows Update i sprawdzam pamięć programem dostępnym w narzędziach administracyjnych.

Przy odinstalowaniu programu GDATA i pozostawieniu tylko Windows Defender problem również występuje, ale czy możliwe, że odinstalowanie programu GDATA i później dopiero uruchomieniu za którymś razem może być przyczyną?

Po ponownym uruchomieniu pojawia się informacja o tych plikach:

Widok z programu “BlueScreenView”, normalnie się to nie pokazuje.

image_id: 5302

image_id: 5303

Pozdrawiam.

http://support.microsoft.com/kb/275678/pl

Szczerze, to za bardzo nie znam się na tym, akurat wkleiłem te dane według instrukcji opisanych na forum, więc będę wdzięczny za wszelką pomoc.

mam dokładnie to samo :frowning: problem powstał sam :confused:

w opcjach zasilania nalezy wylaczyc szybkie uruchamianie, mi to pomoglo i blad juz nie wystepuje, mysle ze cos bylo z zapisywaniem pliku szybkiego uruchamiania, moze nie dokonca sie zapisal podczas zamykania … a komputer moze 5 sekund dluzej sie wlacza

pozdrawiam