Błąd podczaś uruchamiania WMP 10


(Sp186d23) #1

Witajcie , gdy chcę włączyć WMP lub klikam ikonkę jakiegoś pliku muzycznego czy filmu program nie uruchamia się , pokazuje się tylko okno z błędem 'Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji' klikam ok bo tylko to jest i nic

co mam zrobić bo gdy instaluje WMP też się pojawia , WMP 11 mi nie działa gdy instaluje to nagle sie przerywa więc chcę zostać przy WMP 10

jak to naprawić?


(adam9870) #2

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

Czy na tabliczce, na której się pojawia informacja o błędzie wewnętrznym aplikacji nie pojawia się przypadkiem dodatkowo jakiś numer błędu?

Wejdź kolejno do Panelu Sterowania, Narzędzi administracyjnych i Podglądu zdarzeń. Będąc w podglądzie zdarzeń przejrzyj zakładki Aplikacje i System w celu znalezienia błędów zaznaczonych na czerwono typu System Error lub Aplication Error, które pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie, w którym pojawił się błąd podczas instalacji WMP. Jeśli znajdziesz takowe błąd, kliknij dany błąd prawym klawiszem myszki, wybierz Właściwości, a następnie wykonaj screena i przedstaw go tu.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

Dodatkowo sprawdź czy masz jakieś minidumpy w katalogu %windir%\minidump a jeśli tak to odczytując je przy pomocy darmowego programu Debugging Tools for Windows wklej tu ich zawartość.

Dokładny opis odczytywania minidumpów przy pomocy programu Debugging Tools for Windows znajduje się tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 977#797977