Błąd podczas usuwania sterowników AGEIA PhysX

Chcę odinstalować sterowniki AGEIA PhysX v7.07.24 przez Dodawanie lub usuwanie programów , ale kilka sekund po rozpoczęciu odinstalowywania wyskakuje taki komunikat:

ff288cacbd7ac149.png

Po czym instalator się wyłącza.

Próbowałem odinstalować w trybie awaryjnym, ale pojawia się ten sam komunikat.

Z tłumaczenia wychodzi coś takiego: “Sieciowy błąd, występujący kiedy próbujesz odczytać z pliku: c\windows\installer…”

Widocznie ten plik podany w komunikacie jest uszkodzony i deinstalator nie może ukończyć czynności …

pewnie siedzi diabelstwo w rejestrze-a nie wyskakuje komunikat że niemożna usunąć bo jest używany przez inny program lub aplikacje?(zobacz w menageże zadań windows) spróbuj skasować Unlokerem :lol:

jeszcze małe pytanko- w czym ten programik Ci szkodzi?że chcesz go usunąć-jest to program do gier-sporo nowych gier ma go na 'pokładzie i prędzej czy pużniej trafisz na grę która podczas instalacji zainstaluje ten ‘nie chciany dodatek’ :lol:

Problem rozwiązany.

Zmyliła mnie podana w komunikacie lokalizacja tego pliku, ponieważ nie miałem w folderze windows podfolderu Installer.

Wyszukałem więc plik z komunikatu w wyszukiwarce i odkryłem, że siedzi on w Program Files/Common Files. Uruchomiłem go i okazał się on deinstalatorem sterowników. :smiley:

Wszystko się łatwo i bezproblemowo odinstalowało.

– Edit –

Usuwałem po to, aby zainstalować nowszą wersję. :wink:

też dziwne nowsza wersja powinna sama zainstalować-odinstalować starszą??ach te komputery #-o pozdro :lol: