Błąd podczas wczytywania strony


Co to znowu ?

Sprawdź bez blokowania reklam na urządzeniu mobilnym - łącznie z DNS ustawionym na routerze co blokuje około 30% reklam sieciowo.

U mnie też błąd 500 na głównej, po odświeżeniu nie mam komentarzy - najnowszy FF.
Wygrzebałem stary Mypal wersji 28.9.3 i okazało się, że DP śmiga bezbłędnie, to tego mam komentarze, do tego mogę dodawać komentarze.
YT, FB, no wszystko działa super i DP nie jąka się.
To co jest z tymi najnowszymi przeglądarkami, że sadzi błędami jak po czarnobylu?
W nowym temacie:


Reklam, obrazków nie uwidzicie, bo nie ma i nie będzie u mnie.

No teraz na kompie też ok. Przeglądarka Edge. Z komentarzami to jest rzeczywiście coś nie tak, bo u mnie też czasem ich nie ma. Poza tym ta cała anonimizacja, automatyczne wylogowywanie i kłopot z zalogowaniem też miałem.

Z edge nie korzystam, ani z chrome.
Ciekawe, czy teraz naszym specom od remontów DP uda się przełamać choćby zabezpieczenia windows 21H1? Chodzi o komponenty zabezpieczeń najnowszych przeglądarek. Dlatego na Mypal śmiga wszystko, a na FF błędy, ugi bugi :slight_smile:

Widać, że to albo wtyczka wpgraphql wariuje…

Kombinują (od dawna), jak tu zmylić oprogramowanie do blokowania reklam.
Ale z reklamami przesadzają, a może sami nie wiedzą, że to też niewiele da…

Eee tam…
DP najlepiej przeglądać jeżeli już, to w konsoli. Jest czytelniej i tona śmieciowego JavaScriptu się nie ładuje. Czcionki do tej pory nie zmienili na bezszeryfową.

Tak samo komentarze:

W widoku trybu responsywnego Mypala to wygląda też ciekawiej. Artykuł

Komentarze:

Teoretycznie można by było sobie zrobić czytelną i przyjemniejszą wersję portalu samemu, skoro API jest na wierzchu. :thinking:

Znaczy dokleisz „?font=arial”, bo tak to można wymuszać w Stylus / uBlock Origin.

Static filter syntax · gorhill/uBlock Wiki · GitHub
How to create your own ad filters | AdGuard Knowledgebase

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl#$#:root:not(#specifity) :where(h1, h2, h3,  p, span, figcaption, li) { font-family: "Segoe UI", Arial, sans-serif !important; }

Opcjonalnie jak ogarniasz działanie replace to może sobie podmieniaj regexem:

https://kb.adguard.com/en/general/how-to-create-your-own-ad-filters#replace-modifier

Ale replace słynie z dziwot np. w dodatku/rozszerzeniu działa OK (tylko Firefox, chyba nawet preQuantum 45-56) a na kilku wersjach aplikacji trial (płatnej) już nie coś się rozwala (lub odwrotnie) (dzięki płatnej apce można obejść niemożność użycia replace w chromium).

Dokładnie, "DP Lite" :stuck_out_tongue: