Błąd podczas wczytywania w grze Dark Messiah M&M

Mam problem z gra Dark Messiah otóż gdy chcę zagrać podczas wczytywania etapu pojawia się taki błąd

KLIK

Napisałem już do pomocy technicznej CDP ale jest weekend więc odpowiedź będę miał dopiero w poniedziałek a zależy mi na tej grze.

Po re instalacji, chkdsk, optymalizacji i czyszczeniu rejestru oraz defragmentacji błąd dalej się pojawia. W dodatku nie ma intra leci tylko muzyka a wyświetla się przekreślony czarny prostokąt. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem

Sdar

Jak kupiłeś grę na gram.pl to ją wymień. Ja kupiłem miałem taki błąd odesłałem na wymianę za 5 dni dostałem nową i wszystko śmiga. Nie wiem czy to była wina płyty, ale mi ją wymienili, i po zainstalowaniu na nowo wszystko śmigało.

Może wystarczy po prostu przeinstalować, ale ja się w to nie bawiłem tylko odesłałem od razu :stuck_out_tongue:

Re instalowałem kilka razy i nic to nie dało.

To jak kupiłeś na gram.pl odsyłaj. W ciągu tygodnia (U mnie wraz z wysyłką trwało to 6 dni) powinieneś dostać nową gierkę wraz ze zwrotem kosztów wysyłki wadliwej gry. Tak naprawdę to nie wiem w czym tam był problem, ale wymiana gry pomogła 8)

Najpierw sprawdzę u kolegi i poczekam na tą odpowiedź może jakiś zwykły prosty do wyeliminowania błąd.

Jaką masz kartę graficzną, jakie sterowniki do niej?

Mi przy GF7900GS ze sterami z serii 9x.xx gra zawieszała się, a od czasu do czasu dawała bluescreenem lub podobnym komunikatem jak u ciebie. Wymiana sterowników na nowsze z serii 16x.xx rozwiązała problem.

Spróbuj…

Mam najnowsze (ForceWare 97.20) obsługujące moją grafikę GeForce 3 TI 450