Błąd podczas właczania zapory Windows. Brak dostępu do sieci

Jako, że jest to mój pierwszy post na wstępie chciałbym się przywitać.

Mam następujacy problem.

Zaktualizowałem Avasta i urchomiłem ponownie kompa.Coś się stało i nie bylo polaczenia z netem( z siecia wi-fi tak). Wylaczylem i wlaczylem jeszcze raz jak kazdy porzadny helpdesk radzi ;] i podczas uruchamiania systemu wywalilo BS i sie pojawil ekran trybu uruchamiania Widnows. Wybralem napraw i przywrocilem jeden z punktow przywracania z przed dwoch czy trzech dni.

Teraz nie mam netu (polaczenie z siecia jest, ale z ograniczonym dostepem). Przy włączaniu lub próbie reinstalacji Avasta był błąd ale usunąłem go narzędziem do usuwanie ze strony producenta (awsclear).

Jak próbuje uruchomic zapore windows to jest błąd ze “Centrum akcji nie moze wlaczyc zapory systemu windows”.

Będę wdzięczny za pomoc.

wklejam również link do loga z combofix’a z przed usunięcia Avasta.

http://wklejto.pl/118465

dodam jeszcze, że system Windows 7 Home Premium, laptop Sony Vaio Vpceb3s1e

zapora windows to zupełnie niepotrzebny szmelc,wyłącz to w usługach i jako alternatywe zainstaluj np comodo firewall

Polemizowałbym, większości użytkowników zapora systemowa w zupełności wystarcza.

szmelc czy nie, taki błąd nie powinien wystepować. I poza tym chodzi tez o to, ze nie mam dostępu do sieci. Zarówno po kablu jak i wi-fi.

Rozumiem żę program Avast udało ci się przeinstalować? Co co niedziałającej sieci próbowałeś skorzystać z narzędzia Troubleshooting dostępnego w panelu sterowania.

Sprawdź również ten temat:

http://windows7forum.pl/zapora-sieciowa … -8641.html

Tak, Avast udało się usunąć zupełnie więc w tej chwili nie ma żadnej innej zapory. Temat który wkleiłeś już widziałem i jest to trochę inny problem.

Z pomocy w panelu sterowania szczerze mówiąc nie sprawdzałem jeszcze (chyba nigdy mi w niczym nie pomogła ;]).

Sprawdź czy w usługach masz włączoną zaporę.

W usluchach jest zatrzymanai kiedy probuje wlaczyc pokazuje blad ze komputer nie moze uruchomic uslugi…kod bledu 5. w menedzerze urzadzen jak klikam uruchom to pokazuje “operacja nie moze byc ukonczona. odmowa dostepu”. Pomoc w panelu sterowania nie rozwiazuje problemow z siecia.

Edit…

jest problem z usługą zasady diagnostyki. Nie mogę róznież włączyć. Odmowa dostępu.