Błąd połączenia przez kabel motorola v3

…albo coś nie tak z oprogramowaniem :? jak w temacie,kiedy chcę podłączyć motkę v3 /a mam 2 szt/ to jedna normalnie się łączy przez program Mobile Phone Tools,mogę przesyłać mp3,obrazy itp ,natomiast drugą jeśli podłączam i to samo chcę uczynić czyli przesłać na nią np ;mp3, to wyskakuję mi to 7b28e811c043d2da.jpg i co to oznacza?? Nadmienię też że chyba stawiam na oprogramowanie w niej bo jak włączam ją to pisze “vodafone” ,ale jest i to po polsku menu itp,więc chyba jest coś nie tak z oprogramowaniem,jeśli 1-wsza moja motka normalnie się łączy itp przez ten sam kabel i program na kompie :? Co wy na to,i proszę o przetłumaczenie mi tego komunikatu co podałem :frowning: i pytanie 2-gie ,czy to jest bezpieczne uaktualnienie oprogramowania przez kabelek z tej stronki?? robił to już ktoś chodzi mi o to… http://direct.motorola.com/PQL/software … me=SUPPORT czy to cos da,czy polecacie …? Czy po tej aktualizacji…nie okaże się że się np; coś stało z softem :expressionless: i do serwisu będe musiał lecieć…? :-x