Błąd (prawdopodobnie z kartą graficzną lub Direct3D)

Mam błąd pewnie z kartą graficzną ale nie jestem pewien.Otóż mam tak gdy włączam lego batman the video game (kupiona w sklepie dawno temu) to mi wyskakuję taki błąd: "Sorry but your machine is unable to run this game.It requires a graphics card which supports Pixel Shaders v1.1 .The game will not exit.

W innej grze (“Marine Sharpshooter 3”) jest taki błąd:“Please enable Direct3D acceleration. You can do this by starting dxdiag and enablig Direct3D acceleration in the display 1/2 tab after installing DirectX 8.1B (or later) and the latest drivers on your graphics card.”

a w chicken invaders 3 i 4 pisze ten sam błąd ale nie będe ich już pisał bo są długie.Nie wiem kiedy to się stało ponieważ to było tak:W tamten piątek wieczorem próbowałem naprawić błąd Bad video card w Minecraftcie. (Nie wiem jak to się pisze w takiej formie) Wieczorem zjadłem kolację pograłem w Chicken invaders 4 i poszedłem spać.Rano wstałem pojechałem do kolegi na kilka dni.Wróciłem w ten Poniedziałek wieczorem gdy wszedłem do domu Tata powiedział że nie chcą mu chodzić niektóre gry bo jest jakiś error.Sprawdziłem i był error myślałem że się obejdę bo to tylko jedna gra ale gdy chciałem włączyć lego też był błąd tak jak w Chicken invaders.Możliwe że to przez aktualizację tej karty bo nie miałem już błędu bad video card.Pomocy! !!

Być może przypadkowo usunąłeś sterowniki do karty, przeinstaluj je, i dodatkowo directx i powinno wrócić do normy, ewentualnie przywróć system do czasu kiedy działało.

A jak przeinstalować te sterowniki karty? Lub przywrócić system bo z direct nie będzie problemu.Jestem w tych sprawach zielony. Proszę pomóżcie bo do fajnego momentu w Chicken invaders 3 dotarłem gdzie jest boss którego nie mogę pokonać ostatni chyba.

Przywracanie systemu odpal, a sterowniki ze strony nvidia, nie wiem jaki masz system wchodzisz tu http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i kolejno typ produktu geforce seria produktu geforce 8 series rodzina produktu geforce 8600GT dalej system nie wiem jaki masz, i język, potem szukaj.

Dzięki Wielkie dzięki działa temat do zamknięcia