Błąd programu ekrn.exe - co z tym zrobić?

Podczas korzystania z firefoxa co jakiś czas pojawia się komunikat: “Błąd programu. Ekrn.exe wygenerował błędy i zostanie zamknięty przez system Windows. Musisz ponownie uruchomić program. Tworzony jest dziennik błędów”.

W tym momencie komp się totalnie wiesza i jedyne co można zrobić to zrestartować go :?

Czy ktoś wie, co z tym fantem zrobić? Help!

Bardzo proszę o “łopatologiczne” wyjaśnienia :wink:

mozesz odinstalowac mozille, usunac wszystkie pliki ktore zostaly(ewentualnie zakladki gdzies skopiowac) usunac wpisy w rejestrze ktore zostaly po programie programem CCleaner

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125

moze bedzie ok

Ale problem chyba nie tkwi w samym FF, bo w przypadku używania IE pojawia się ten sam komunikat - przetestowałam już to :frowning:

ekrn.exe to proces (usługa) nowej wersji NOD32. Więc możesz albo:

  • przeinstalować NOD32

  • wyłączyć ochronę dostępu do stron internetowych.

  • “odhaczyć” w opcjach ochronę przeglądarek WWW w trybie aktywnym (większa skuteczność, mniejsza kompatybilność).

wiem, że problem jest związany z NODem, ale:

  • przeinstalowałam NODa 3 razy - zero efektu :frowning:

  • wyłączyłam ochronę dostępu do str. internetowych i oprócz komunikatu NODa o wynikających z tego zagrożeniach - zero efektu :frowning:

Nie odhaczyłam w opcjach ochronę przeglądarek WWW w trybie aktywnym, bo nie wiem, jak to zrobić :oops:

Kompa mam tak słabego, że oprócz NODa wszystkie antywirusy spowalniają mi go okrutnie. Wcześniej nie miałam z nim takich problemów, a teraz są non stop :roll: