Błąd programu na zdalnym pulpicie

Witam, mam kilku użytkowników wpiętych w domenę i dwóch na zdalnym pulpicie
Mają ograniczenia dostępności są jako zwykły user (identyczne reguły jak te osoby w domenie)
bez praw administratora.
Mam program który działa na silniku MySQL na Windowsie łączenie przez OBDC.

Osobom w domenie program działa, na zdalnym pulpicie temu pierwszemu użytkownikowi działa a drugiemu działało przestało… i teraz nie mogę sobie z tym poradzić. Usuwałem już konto tworzyłem nowe w domenie ale problem jest ten sam nie można połączyć się z bazą danych… Jedyna opcja żeby uruchomić program przez zdalny pulpit to uruchom jako administrator (wtedy trzeba podać hasło administratora) i program startuje, ale to nie jest rozwiązanie, dodam że temu pierwszemu użytkownikowy na zdalnym pulpicie działa, i też nie ma praw administratorskich…
co zrobić???
kod błędu

22%20PM

Coś blokuje, dlatego potrzeba praw Admina. Problem tkwi u drugiego użytkownika, tak bym ja obstawiał :wink:
Niech wyłączy antywirusa, zwykle to pierwszy powód do blokad xD
Może blokować coś zapora i można też wejść do niej i dodać reguły wychodzącego i przychodzącego połączenia z zdalnym pulpitem oczywiście z odpowiednimi portami.
Na razie to tyle mi do głowy przychodzi.

Próbowałem bezskutecznie ani zapora ani antywirus nie blokują.
Dziwne jest to że u pierwszego użytkownika zdalnego pulpitu nie ma najmniejszego problemu a ma dokładnie te same uprawnienia i jest w tej samej grupie zabezpieczeń.
Pozostaje to obejść tak aby ten program nie wymagał uprawnień administratora…
Systemu mi się nie uśmiecha od nowa stawiać…

Pozostaje zrobić tak aby ten program .exe uruchamiał się bez praw administratora tylko jak to zrobić?

Mam ten sam problem, ale niestety uruchamianie z poziomu administratora nic nie daje. Generalnie dziwnie to wygląda bo czasami program się uruchamia, ale nie może nadal nawiązać połączenia z bazą danych. Aktualizacja windowsa była, nie jest to ani antywirus czy zapora, internet działa bez zarzutów. Nie możemy wpaść na to co blokuje połączenie.
dane

Z bazą się łączysz przez przez OBDC??? nie działa na usłudze zdalnego pulpitu?
Jaka wersja Windows Server