Błąd przekierowania na stronie głównej

Adres jednego z okienek prezentujących wybrane artykuły prowadzi do innej strony waszego serwisu - nie związanej z tym co klikałem. Artykułu ze zdjęcia nie znalazłem. Na screenie widać w czerwonej obwódce w jaki art. klikałem, a poniżej w obwódce bezpośredni link do jakiego prowadził mnie serwis.

Jakiej przeglądarki używałeś podczas napotkania błędu? Podaj nazwę i wersję lub user-agenta.
Chrome Wersja 66.0.3359.181 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Czy błąd występuje w widoku mobilnym czy desktopowym?
W wersji mobilnej także występuje.

Czy udało Ci się zreplikować (powtórzyć) błąd w trybie incognito (przeglądaniu prywatnym) Twojej przeglądarki?
Tak.

Pod jakim adresem URL wystąpił błąd? – podaj pełny adres URL skopiowany z okna adresu przeglądarki.
Czy udało Ci się powtórzyć wykryty błąd?

Odświeżanie strony nie pomaga. Na nic zdało się też CTRL + F5.

Jakie czynności (krok po kroku) wykonałeś/aś od załadowania strony do wystąpienia błędu?

Spojrzałem, przeczytałem, kliknąłem. Chyba bardziej dosłownego opisu nie mogę wymyślić.

Komuś się zapomniało zmienić opis pola lub zmienić udało się wszystko poza linkiem i grafiką?

Ja już sobie “naprawiłem”:

#phContent_HomeShowcaseControl_repList_a_6[href$="88308.html"] span.info {
    font-size: 0 !important;
}
#phContent_HomeShowcaseControl_repList_a_6[href$="88308.html"] span.info:before {
    content: "W wiedeńskim Apple Store";
    font-size: 22px;
}

Kafelek podmieniony na inny wpis blogowy, teraz w pełni poprawnie (opis, link, grafika).