Błąd "Przekroczono limit czasu"

Dopisuję się bo również mam problem z przeglądarką. Po włączeniu kompa mogę przeglądać strony przez kilkanaście minut, zarówno w IE jak i w Firefoksie, niestety potem coś się wali z przeglądarką i wyskakuje “przekroczono limit czasu” i wyskakują błędy. Sieć mam bo gg, outlook i inne programy normalnie działają. Wyciągam wtedy na parę sekund kabel sieciowy i po wsadzeniu go z powrotem wszystko śmiga już normalnie, pewnie coś się tam resetuje. Niestety ostatnio pod IE wyskakuje mi strona Zone Alarm (którego już nie mam - odinstalowałem i teraz używam Kerio, miałem tez przez chwilę firewall nortonowskiego - też go odinstalowałem) która mówi, że odciął mi sieć bo wykrył “error in my instalation” i muszę zrobić reboot. Co ciekawe Firefox wyświetla mi tą stronę w kodzie HTML :confused: Podejrzewam że te firewalle zostawiły mi jakieś ślady w rejestrze i to może być przyczyną problemu… Wklejam kod z hijackthis:

Wydzielono z innego tematu.

Log jest czysty

Przeczyść rejestr programem jv16 PowerTool s

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które mozna bezpiecznie usunąć

UpDate

możesz usunąć :

Wielkie dzięki za pomoc, trochę pomogło, nie muszę już robić reboota. Z wyciąganiem kabla sieciowego się pogodzę…:wink:

Złączono Posta : 17.05.2006 (Sro) 14:19

Kurde frak, znowu jest to samo… czy jeszcze ktoś ma jakiś pomysł, oprócz formatu oczywiście…?