Błąd przy aktualizacji do windows 8.1 Pro WMC

Cześć mam system 32 bit. Windows 8 Pro with media Center. I laptop jest po awarii więc instaluje jeszcze raz windowsa ale przy chęci zaktualizowania do 8.1 wyświetla się błąd “Your windows 8.1 install couldn’t be completed” “Something happened and the install of windows 8.1 can’t be completed” Screen:

http://i60.tinypic.com/141m7vm.png

System zaktualizowany jedynie nie instalowałem aktualizacji zabezpieczeń żeby nie tracić czasu. Co można zrobić?

Dziwi mnie dlaczego nie ma tam napisane with Media Center wcześniej tak pisało

Bardzo lakoniczny komunikat. Po jakiej awarii jest ten laptop

Być może ta twoja oszczędność czasu jest tu problemem

Dokładnie nwm co się stało ale nie widziałem użytkowników przy logowaniu.

Masz wszystkie aktualizacje dla win8? Jeśli nie ściągnij i spróbuj ponownie.

No pisze że niema żeby czasu nie tracić

Ja bym najpierw rozmówił sie z windows update czy jak to w 8 nazywa i ppotem aktualizacja do 8,1 próba przynajmniej jak nie pójdzie myśleć będziemy dalej

Tak się nie da. Musisz mieć je ściągnięte.

Ja nie mam 8 i nie zamierzam mieć ale tak z czystej ciekawości ile restartów oznacza zainstalowanie wszystkich poprawek.

Na 7 w moim wypadku kiedyś okazało sie że z 16 poprawek zainstalowało sie 14 na 2 potrzebny był restartr żeby po zainstalowaniu przyszło kolejne 8 które na szczęście w całości poszłyna 1 restarcie

1 restart wystarczy żeby wszystko poinstalować. Tyle, że jak ja instalowałem 68 tych aktualizacji to trwało to 2 godziny. A jeszcze drugie tyle. Ale zostały mi tylko aktualizacje zabezpieczeń. A żeby zainstalować 8.1 wystarczy mieć jedną aktualizacje. Tą jedyną. To jutro się odezwe, tak po południu pewnie. Bo narazie siedzę na linuxie i nie chcę mi się w tej chwili jeszcze raz włączać kompa. Na noc tylko włącze żeby się aktualizował i jutro się odezwę jak wygląda sytuacja. Dobranoc

Czasem po instalacji jednej aktualizacji wyskakują kolejne które nie mogły być pobrane i zainstalowane bez poprzedniej. Ostatnio mi się zdarzyło że jedyną opcją aktualizacji było zrobienie tego z trybu awaryjnego z obsługą sieci, spróbuj.

Zaraz spróbuje tylko do końca się komp zaktualizuje. Jeszcze jedna aktualizacja.