Błąd przy aktywacji oryginalnego office 2010 pro


(Sumek) #1

Witam,

W jaki sposób mogę aktywować(drugi raz) Office 2010 Professional Plus skoro ani aktywacja przez Internet nie działa przez telefon? Przez telefon mówią mi, że mam nieoryginalny pakiet! Ale jak może być nieoryginalny skoro już go raz aktywowałem???


(Dimm Dna) #2

Jeżeli masz paragon i naklejkę to dzwoń i spróbuj. Jeżeli znowu powie ci że nieoryginalny to powiedz że masz COA i dowód zakupu. Powinna wtedy załatwić sprawę przez telefon.


(Spectatorx) #3

Dzisiaj na vortalu Docent pisał o swoich przygodach z aktywacją, przeczytaj jego felieton i będziesz wiedział co i jak :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/Aktywacja-p ... 25177.html


(Sumek) #4

Mam jedynie dowód zakupu, który wydrukowałem. Kupiłem klucz przez ESD.


(Spectatorx) #5

Jesteś właścicielem legalnej wersji office? Aktywuj telefonicznie, "rozmowa" z automatem powinna pozwolić Ci na aktywację.


(Sumek) #6

Mówi mi, że nie można wygenerować kodu i żebym się upewnił iż mam legalną wersje office.


(Dimm Dna) #7

Zadzwoń i aktywuj telefonicznie. Powiedz że masz dowód na zakup tego oprogramowania i kupiłeś go za pomocą ESD. Czasem trafiają się po prostu konsultanci którzy mówią tylko regułki. Domagaj się swojego.


(Jasiek.w) #8

Przeczytaj to: http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=10974104


(I Tomasz I) #9

Nie kupiłeś z żadnego esd, tylko od złodziejaszka który wykorzystując Microsoft Bizspark rejestruje się na lewe dane, dostaje wstęp i odsprzedaje klucze wygenerowane z subskrypcji msdn. Microsoft wyrywkowo prowadzi kontrole kont i gdy coś nie halo konto i klucze lecą do odstrzału.

Temat gorący ostatnio na allegro, ponieważ pojawiło się mnóstwo osób które sprzedawały office i windowsy po 50zł-100zł, gdy cena na pierwszym lepszym forum o temace warezowo-hackerskiej takiego klucza to 1-2dolary.

Microsoft wziął się za to i do paru kolesi wpadło 997...

http://www.tylkolegalnie.pl/akcje-polic ... na-allegro