Blad przy defragmentacji?

Przy 4% defragmenatcji wystepuje mi komunikat ze jest uszkodzony plik i nie mozna kontynulowac prubowalem scan disc naprawic ale dalej sie tak dzieje jak go naprwic?

Spróbować odbyć defragmentację w trybie awaryjnym, sprawdzić czy na partycji jest przynajmniej 15% wolnego miejsca, skorzystać z programów np. diskeeper lite, O&O 2000 defrag free.

Nie! Zrób ScanDisk, ale w wersji FULL z autonaprawianiem błędów. Po co sie bawić w takie rzeczy.

Juz tak zrobilem z tym scanDisk ale nic nie dalo bo blad dalej zostal

Ale czy zrobiłeś full scandisk czy częściowy. To jest wielka różnica chłopie.

Może spróbuj tak:

to będzie wymagało restartu kompa, ale są pewne szanse, że pomoże, a jak nie to spróbuj (tak jak napisał aju ) skorzystać z innego defragmentatora.

A i nie wiem czy windowsowy defragmentator ruszy w trybie awaryjnym bo mi jakoś nie chciał jak próbowałem :stuck_out_tongue:

jezeli kolega @damianek napsiał ze robił scandisk to posiada OS 98 lub Me a komenda CHKDSk nie działa w OS 9x

P.S

@damianek jaki system :?:

Nie polecam tego programu :?

Po skończeniu defragmentacji Diskeeper Lite"pokazał", że wszystko jest :spoko:

Dlatego polecam PerfectDisk - jest znacznie lepszy 8)

Diskeeper Lite jest wykonany przez eksperta w tej dziedzinie - Executiwe i poprostu coś źle zrobiłeś :stuck_out_tongue:

Diskeeper Professional to najlepszy program do defragmentacji, jednak Lite jest darmowy i polecam Diskeeper Lite.

Poszla defragmentacja Diskeeper Lite dzieki za pomoc w dodtaku piuzniej zrobilem jeszcze defragmentacje normalna z windowsa i juz nie bylo zadnych bledow

jejku. i po co to robiłeś. Defragmentator systemowy robi to wolniej i gorzej niż diskeeper

Nic się nie stało. To co mógł pominąć diskeeper (niestety czasem się zdarza) mógł zachaczyć systemowy.

A co do tego czy gorzej: skoro przejechał już diskeeperem to i tak na jedno wychodzi.

Czy wolniej? Na pewno ale jeśli ktoś ma czas to co tam dla niego ;]

Ale defragmentacja samym diskeeperem w zupełności wystarczyła.