Błąd przy instalacji Farming Simulator 2013

Witam

Zakupiłem czasopismo CD-Action (9/2013) wraz z grami na 2 płytach DVD. Najbardziej zainteresowała mnie pełna wersja gry Farming Simulator 2013 i postanowiłem ją zainstalować. Wybrałem w menu płyty (CD nr 1) tą grę i włączyłem przycisk Instaluj. Po pewnym czasie wyskoczyło mi okienko error i pisało mniejwięcej tak: ‘‘Błąd przy instalacji! Instalator nie może utworzyć folderu C:Documents and Settings/User/Document…’’ i coś tam więcej. Jeśli będzie trzeba to włączę płytę i zrobię screena. Pytam się: w czym jest problem i co mam zrobić? Mam system Windows XP Home Edition 2002 i od jakiegoś czasu też sprawia mi problemy: automatycznie nie wczytuje płyt, zawiesza się i przy uruchamianiu wyskakuje MSI i moze wciskac F1 lub F2 a tego nie było no i ciągle zmienia mi się data. Tu chodzi o grę ale też proszę o pomoc w sprawie komputera. Liczę na szybką odpowiedź i z góry dzięki.

Pozdrawiam

A gdyby tak ręcznie utworzyć ten folder?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2001608.html

Prawdopodobnie bateria CR2032 znajdująca się na płycie głównej jest do wymiany.

Nie, nie mogę sam utworzyć bo nie da rady i tam sie pliki kopiują jakieś więć nie da rady, mi chodzi o to w czym jest problem, że to wyskakuje i co zrobić żeby samo automatycznie instalowało. A co do komputera to o autoodtwarzaniu już wiem, a jeśli chodzi o baterię to ja dawałem komputer naprawy no i niby mieli ją wymienić ale żadnej bateri nie wymienili. Tylko wgrali od nowa system. A data cały czas się przestawia i wskakuje MSI. Zostałem oszukany i straciłem 120 zł tylko.

Co mam robić? Jak wymienić baterię i naprawić cały system?

nie łatwiej i szybciej było by prosić o pomoc na forum CDA? to ich płyta, oni wydali grę, więc prędzej powinni wiedzieć co i jak.